وارن بافت را برای رای دادن به بلومبرگ اما جوک ‘یکی دیگر از میلیاردر حمایت از او به نظر نمی آید خوب

وارن بافت یکی از ثروتمندترین مردان جهان روز دوشنبه گفت که او “قطعا رای” سابق نیویورک شهردار مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور.

“من فکر نمی کنم دیگر میلیاردر حمایت از او خواهد بود که بهترین چیز برای اعلام,” او اضافه شده خنده. بلومبرگ نیز در 10 ثروتمندترین مردان در جهان است.

صحبت کردن در CNBC “Squawk Box” بافت گفت “هیچ” وقتی پرسید که آیا او خواهد بود علاقه مند در خرید بلومبرگ شرکت اگر مهر رئیس جمهور می شود.

تبلیغات

عصر ایران متعهد شده است به فروش بلومبرگ LP اگر او برنده است.

“وجود خواهد داشت هیچ سردرگمی در مورد هر یک از منابع مالی خود را مات خط بین خدمات عمومی و احتکار شخصی,” او مشاور تیموتی اوبراین با سی ان ان گفت در هفته گذشته.

“می خواهم وجود دارد کسی که می خواهم پرداخت بیشتر” وارن گفت CNBC.

بافت که صندلی برکشایر هاتاوی داشت که او “صبر کنید و ببینید که چه کسی می شود نامزدی” اما گفت که “قطعا” حمایت از بلومبرگ بیش بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر (I-Vt.) “اگر با توجه به انتخاب.”

تبلیغات

“من فکر نمی کنم من می خواهم به ناتوان مسابقه, اما من می گویم این نظر ساندرز: در واقع من با او موافق نظر برخی از چیزهایی که او می خواهم به انجام,” او گفت:, گفته, نظام سرمایهداری “ما باید برای انجام بهتر توسط افرادی که به سمت چپ توسط ما سیستم سرمایه داری” اما “من فکر نمی کنم ما باید با کشتن کاپیتول سیستم در این فرآیند است.”

او گفت که او “یک دموکرات اما نه یک کارت حمل دموکرات” از آنجا که او را برای رای دادن و کمک به برخی از نامزدهای جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>