وارن: بلومبرگ ساخت بحث را نشان می دهد که نامزدهای دیگر رسیدگی به ‘یک egomaniac میلیاردر

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات در بودجه شاهین نا امید 2020 سیاست در حق اصلاح مبارزه بیشتر (D-جرم.) اظهار تاسف سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergWhere 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر جلسه شرایط برای چهارشنبه دموکراتیک بحث اما پیشنهاد حضور او ممکن است بهتر آماده نامزدهای دیگر برای سر به سر با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد و بیشتر.

“این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به این بحث است. اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر” وارن توییتی شنبه.

تبلیغات

وارن و بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر (I-Vt.) شده اند مکرر منتقدان بلومبرگ از حضور در مسابقه بعد از میلیاردر با استفاده از ثروت شخصی خود را به پتو امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات با وجود عدم ورود زود هنگام مسابقات, به جای برنامه ریزی در رقابت با شروع سه شنبه متحده است.

در روز شنبه تجمع در Arlington, Va., ماساچوست سناتور لعنتی 2008 اظهارات توسط بلومبرگ که او مقصر قطع از لحاظ نژادی تبعیض آمیز “redlining” شیوه های برای بحران مالی 2008.

“مایکل بلومبرگ است گفت: در اثر این سقوط مالی سال 2008 باعث شد به این دلیل که بانک ها مجاز نیست به تبعیض علیه سیاه و قهوه ای مردم” وارن گفت. “من می خواهم به روشن است که بحران را نداشته اند بازداشتند اگر بانک ها به حال شده است قادر به بزرگتر نژادپرستان و هر کسی که فکر می کند که نباید رهبر حزب ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>