وارن انفجار ‘نفرت انگیز و توهین آمیز’ Limbaugh نظرات به Buttigieg

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی حزب دموکرات در مجلس سنا انفجار Barr برای روشن شدن تخلف از وظیفه در سنگ مورد نیاز او را به استعفا بیشتر (D-جرم.) دفاع از شخص ریاست جمهوری مدعی پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او می توانید صدای جیر جیر در مورد در موارد نادر با بار بیشتر بعد از محافظه کار رسانه ای شخصیت Rush Limbaugh ساخته شده نظرات در مورد سابق South Bend, Ind., شهردار در مورد تمایلات جنسی خود و electability.

“این ضد همجنس حملات @PeteButtigieg نفرت و توهین آمیز است. ما نمی خواهد تحمل این در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری و ما را به مبارزه با هم در برابر نفرت و تعصب که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج و پاداش” وارن توییتی.

تبلیغات

این توبیخ می آید پس از Limbaugh که اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump اعلام جنگ زحمتکش آمریکایی با درخواست بودجه Avenatti مجرم در نایک اخاذی دادگاه اول ما خنثی تمام قضات بیشتر در هفته گذشته دولت از آدرس اتحادیه پیشنهاد کرد که Buttigieg که همجنس ارسال خواهد نامناسب پیام با نامزدی خود را.

حزب دموکرات رهبران “به دنبال شهردار پیت 37 ساله گی پسر شهردار از جنوب خم را دوست دارد به بوسه شوهر خود در بحث مرحله و به آنها گفت: ‘OK چگونه این میخوام نگاه یک زن 37 ساله پسر گی, بوسیدن, خود, شوهر, روی صحنه در کنار آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه چیزی قراره اتفاق می افتد وجود دارد؟”” Limbaugh گفت.

Buttigieg که خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی جمهور اگر او برنده در ماه نوامبر است رسید در روزهای اخیر پس از اول و دوم-محل نمایش آن در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر نیز به Buttigieg دفاع در این هفته گفت که آن منعکس شده “شرارت این دولت است.”

“پیت و من در حال رقبای اما این پسر افتخار او و شجاعت او هوشمند به عنوان جهنم” بایدن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de