WaPo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواسته Fauci اگر مقامات می تواند اجازه coronavirus ‘شستن بیش از” ما

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCalifornia فرماندار ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کمک به دولت در میان coronavirus بحران تهمت و تهدید به خودداری از صدور روادید برای کشورهایی که نمی به سرعت بازگرداندن شهروندان تهمت مدیر به نظر می رسد به قطع کارگر پرداخت برای کمک به صنعت در طول همه گیر: گزارش بیشتر گزارش خواسته Anthony Fauciآنتونی FauciFrench مقامات گزارش قلب حوادث در تجربی coronavirus درمان با هیدروکسی کلروکین یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار تصمیم گیری در مورد بازگشایی بزرگترین عمر خود را | تهمت به تشکیل شورای مشاوره | مقامات بهداشتی فشار پشت در مه افتتاح | ایالات ببینید ویروس موارد افزایش | جهانی غرق 100K Fauci انتظار واقعی درجه نرمال ” در ماه نوامبر انتخابات بیشترملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص و یک عضو کلیدی از کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی آیا مقامات ایالات متحده می تواند اجازه می دهد این بیماری همه گیر کوروناویروس به “شستن بیش از” کشور واشنگتن پست گزارش شده است.

در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه در اتاق وضعیت در ماه گذشته در همان روز که تهمت دستور داد برای سفر به تعلیق از انگلستان و ایرلند در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس تهمت گزارش خواسته Fauci “چرا ما نمی اجازه دهید این شستن بیش از کشور؟”

دو منابع ناشناس آشنا با رئیس جمهور نظرات تایید کرد این سوال به روزنامه.

تبلیغات

تهمت بود این گزارش همچنین به دنبال به درک چرا “گله ایمنی” به coronavirus رد شده بود. گله ایمنی رخ می دهد که مقدار زیادی از جمعیت می شود یا از طریق عفونت و بهبود و یا تلقیح.

“آقای رئیس جمهور بسیاری از مردم می میرند” Fauci گزارش در پاسخ به رئیس جمهور سوال.

واشنگتن پست گزارش داد که Fauci در ابتدا درک نمی کنند آنچه را که رئیس جمهور “به معنای شستن بیش از” بود اما پس از آن بنا به گزارش نگران.

واشنگتن پست نیز گزارش داد که شش پزشکان که همچنین خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آغاز کرده اند برگزاری خود را در جلسات به بحث در مورد بهداشت عمومی و پزشکی سوالات تقریبا هر روز از جمله دکتر دبورا Birx, Fauci, جراح عمومی جروم Adams غذا و دارو کمیسر Stephen هان و CDC مدیر رابرت Redfield.

این گروه در گزارش پس از تشکیل برخی از پزشکان نا امید شد با آنچه در این مقاله به عنوان “افسون” — مانند تهمت فشار برای استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا دارو به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus — بزرگتر جلسات برای coronavirus پاسخ.

تبلیغات

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام تصمیم در مورد زمان و نحوه بازگشایی این کشور سخت ترین یکی او را در زندگی خود, اما گفت که او می خواهم به دنبال مشاوره با کارشناسان پزشکی.

“من نمی دانم که من تا به حال یک بزرگتر تصمیم گیری است. اما من قصد دارم برای فراگیر خودم با بزرگترین ذهن. نه تنها بزرگترین ذهن اما بزرگترین ذهن در بسیاری از کسب و کارهای مختلف از جمله کسب و کار سیاست و دلیل” مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران در کاخ سفید نشست خبری.

تپه رسیده به کاخ سفید برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>