WaPo شکایت وزارت امور خارجه برای دسترسی به دیپلماتیک کابل در مورد کوروناویروس

واشنگتن پست شکایت کرد وزارت امور خارجه دوشنبه شب پس از آژانس فدرال گفته را رد پردازش به موقع از این مقاله درخواست برای دیدن دیپلماتیک مکاتبات مربوط به مسائل ایمنی در coronavirus آزمایشگاه تحقیقاتی در شهر ووهان چین.

شکایت واصل شد با ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی و گفته حول محور دو کابل که پست می گوید دیپلمات های ایالات متحده در سفارت آمریکا در پکن فرستاده شده به گروه پس از دانشمندان آمریکایی ساخته شده بود چندین بار به ووهان موسسه ویروس شناسی.

این موسسه در گزارش انجام مطالعات بر روی گونه های کروناویروس که نشات گرفته از خفاش نوع همان گونه که اعتقاد بر این است که باعث جهانی همه گیر.

تبلیغات

در مارس 14, ارسال مقاله نویس Josh تحمیل گزارش وجود کابل است که نوشته شده و فرستاده شده در سال 2018 تقریبا دو سال قبل از وقوع در ووهان آغاز شد. کابل شدند با برچسب حساس اما طبقه بندی نشده.

این مقاله گفته خواسته برای انتقال کابل از طریق قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست در آوریل 3. این منبع خبری گفته درخواست تسریع پردازش چیزی که نشریات اغلب درخواست برای زمانی که گزارش در زمان حساس و مهم است.

در مارس 12, نیکلاس Cormier وزارت امور خارجه به رئیس متقاضى ارتباطات گفته را تکذیب کرد ارسال درخواست برای پردازش سریع در یک ایمیل و نامه و گزارش و گفت که هیچ بود “قانع کننده نیاز” به ارائه کابل به سرعت. ارسال درخواست شد به جای گزارش قرار بر روال قانون آزادی اطلاعات درخواست آهنگ.

“دولت با رعایت شفافیت قوانین مانند قانون آزادی اطلاعات نباید یک چاره اندیشی موقت در زمان بحران — اگر هر چیزی, آن مهم تر از همیشه” کریس Coratti پست معاون رئیس جمهور از ارتباطات گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در این پرونده گزارش خواسته است که اسناد و مدارک در سوال منتقل می شود در اسرع وقت به عنوان در ابتدا درخواست شده است.

تپه رسیده است به وزارت امور خارجه برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>