می خواهید امتحان کنید Varalaxmi Sarathkumar امضا پنیر لذیذ?

وجود دارد یک مکث به عنوان Varalaxmi Sarathkumar ریاضی. “ام. من نمی توانم به یاد داشته باشید در حال حاضر. من در میانهی شب خواب در تمام شب” بازیگر می خندد. او در تلفن از صفحه اصلی در چنای است که تبدیل به یک نانوایی و یک شبه پر از سینی های تازه ساخته شده, پنیر, تارت. و دهکدهای از دست داد تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از تارت او پخته بسته بندی شده و فروخته شده در اولین روز از پروژه جدید زندگی پای.

با الهام از هوکایدو پنیر ترش Varalaxmi نسخه که در دسترس است برای غذای آماده است که اعتیاد آور ادغام شیرین و خوش طعم. شامل پنیر خامه ای پر مجموعه در یک اذوقه و نوشابه شیرینی پوسته بهتر است خورده مستقیما از فر در زمانی که این مرکز مذاب و پایه پوسته پوسته.

“حدود چهار سال پیش, یک دوست, و من در یک مرکز خرید در کوالالامپور و ما رو از این بوی می گوید:” Varalaxmi. “ما راه می رفت نسبت به آن. و وجود این خط که ما پیوست فقط برای دیدن آنچه که سر و صدا بود. این یک شمارنده برای Hokkaido, پنیر, تارت, و هنگامی که ما آن را خوردند و آن را مانند بهشت در دهان شما!” او می افزاید: “هر گاه کسی آمد از مالزی یا سنگاپور, من بپرسید آنها را به من.” در طول مستند او تصمیم گرفت به از نو خلق کردن آن خودش است.

Varalaxmi Sarathkumar’s cheese tarts

“من بوده ام پخت از طریق این مستند واقعا تصادفی چیزهایی مانند کیک quiches و hasselback سیب زمینی,” او می گوید: اضافه کردن سرعت “من یک آشپز در همه. من لازم نیست که هر دستور العمل است. من فقط نگاه لوله…”

پس از تلاش های متعدد نسخه های Varalaxmi آمار بر یک فرایند است که با کار محلی مواد اولیه موجود در آشپزخانه خانه. “من یک مجموعه اولیه-تا اینجا… من سعی کردم در ساخت آن با سه نوع پنیر و سپس در نهایت پیدا کردم که کار می کرد. من به وضوح می توانید هوکایدو پنیر در اینجا به همین دلیل است که من نمی خواهد این یک هوکایدو ترش,” او می گوید.

پخت از طریق روز در این تابستان تحریک نمی تواند آسان باشد و در عین حال این بازیگر به نظر می رسد قلاب در پروژه های جدید است. “من شروع به در 6.30 صبح امروز به پایان رسید و تنها 4 ساعت,” او می گوید: اضافه کردن با خندیدن “این یک مقدار زیادی از کار, اما آن را مانند ما از هر چیز دیگری برای انجام این کار در طول مستند! من همچنین یک تمرین با این.”

Varalaxmi’s version is inspired by the Hokkaido cheese tart

Varalaxmi نسخه الهام گرفته شده است هوکایدو پنیر ترش | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در حال حاضر زندگی از پای یک زن نشان می دهد از پخت و بسته بندی و ظروف شستشو حتی تحویل. “قبل از مستند من آخرین فرد شما را در آشپزخانه پیدا کنید در حال حاضر من وجود دارد در تمام طول روز می گوید:” Varalaxmi اضافه کرد: “من هنوز هم نیاز به بسته بندی مناسب: من نمی خواهم آنها را به squished. بنابراین من درخواست مردم به آنها را انتخاب کنید و من نیز در تلاش برای رها کردن تارت.”

در این میان زندگی پای صفحه بی سر و صدا ظاهر در Instagram (@lifeofpietarts) به سختی به 20 پیروان یک تضاد کامل با Varalaxmi خود (@varusarathkumar) Instagram صفحه که دارای 842 هزار و پیروان.

“من ارسال نشده در هر نقطه که من انجام این کار. من نمی دانم اگر من قادر خواهد بود برای رسیدگی به سفارشات هنگامی که من آن را در رسانه های اجتماعی,” او می گوید:, و اضافه کرد که او تصمیم گرفته است آنچه را که با این نام تجاری یک بار فیلم شاخه راه اندازی مجدد. “شما هرگز نمی دانید چه شروع می شود و آنچه کلیک,” او می گوید و اضافه میکند: “در حال حاضر من فقط رفتن با جریان.”

زندگی پای پنیر لذیذ هستند ₹125 برای یکی و ₹600 پنج. WhatsApp 7358755577 به منظور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>