می خواهید به پرتاب شکستن تعجب حزب ؟

شما شنیده ام از تولد شگفتی و چشمگیر عروسی پیشنهادات اما از شنیده شکستن تعجب ؟ برای تلفن های موبایل نی نی بی رحمانه اما قصد این است که همه خوب و یا خیلی به ما گفته شده.

راستش تعجب برنامه ریزان آن را دیده اند. “یک زن از من خواست به طرح تعجب که در آن او می تواند عذر خواهی به او شریک سابق. برای یکی دیگر از مشتری های ما مرتب یک گیتاریست و خواننده که خواند سابق خود را از آهنگ های مورد علاقه او می گوید:” Sakthivel Pannerselvam که آغاز شده The6.در یک برنامه ریزی و هدیه پلت فرم در سال 2009.

مهندسی مکانیک فارغ التحصیل و اولین نسل به تحصیل در خانواده Sakthivel می گوید آن را در زمان او ماه از طوفان مغزی قبل از تصمیم به راه اندازی این کسب و کار است.

“من احساس کردم که این کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری کمتر است. من دیدم چند فیلم از شگفتی های خارج از کشور و رفت جلوتر با این طرح است.” این شروع کوچک با هدیه مانند شخصی تقویم و لیوان قهوه. “جدید بودن مدل کسب و کار من نیست که هر کسی که به دنبال. من نمی دانم چقدر به قیمت خدمات است. من یاد گرفتم در رفتن” او می گوید. در روند اشتباهات ساخته شد و ضرر و زیان متحمل شده است. “من هم اکنون می توانید نوشتن یک کتاب در مورد چگونه به تعجب مردم” او می خندد.

A surprise event for MS Dhoni by Surprise Machi

یک رویداد برای MS Dhoni با تعجب Machi

هر چند بر اساس چنای امروز The6.در خدمات در دسترس هستند در سراسر کشور و عمدتا در شهرستانها در تامیل نادو مانند Coimbatore نمککل و تیرونلولی. مردم در نمککل گران قیمت و سلیقه او را مشاهده. “خود شگفتی هزینه حدود 3 لاخ” او می گوید: روایت استادانه درست شده که در آن یک زن و شوهر در رفت و یک جرثقیل 100 فوت بالاتر از زمین و زمانی که بانوی نگاه کردن او می تواند ‘I love you’ روشن در سراسر زمینه های زیر, و ترقه که خواندن ‘با من ازدواج کن’.

کل قسمت پنج دقیقه به طول انجامید به حال 65 نفر در آن مشغول به کار و هزینه ₹2.5 لاخ. دیگر تا به حال یک فضای تزئین شده با یک گذرگاه طاقدار چراغ ها بر اساس یک صحنه از تامیل فیلم Remo. “این نامزد شروع به پریدن کرد در شادی و گریه کرد. برای نامزد آن بود به خوبی به ارزش 3.5 لاخ می گوید:” Sakthivel.

در 10 سال گذشته Sakthivel نیز متوجه یک الگوی. “70 درصد از زنانی که ازدواج سازماندهی شگفتی برای شوهران خود. وقتی که می آید به مردان 80 درصد از مردان مجرد طرح شگفتی برای دوست دختر خود را,” او می خندد. در حالی که وجود بسیاری از وقایع سرگرم کننده است که او قصد دارد کسانی که شامل پدر و مادر (70 تولد, بازنشستگی) تقریبا همیشه در نهایت عاطفی است. از ساده گل و یک جعبه از بالن به شرح فلش اوباش و قایق بادبانی ماجراهای The6.در دریافت حدود 80 تا 100 سفارشات در یک ماه.

دیگران شما سعی می کنید

  • Just4You تعجب ریزان
  • Oye مبارک
  • رشته & افراد زیر سن قانونی
  • CherishX
  • Bookthesurprise

در آستان شما

Naadia میرزا Daga که در سال 2009 آغاز شده بنگلور-بر اساس نقطه چین من که متخصص در دمدمی هدیه و ایده های خود می گوید: “یک دهه پیش تقاضا برای این چیزها کمتر مردم به آگاه باشید که شما می توانید هدیه ای یک تجربه است. امروز آنها می خواهند به بیش از فقط مادی هدیه,” او می گوید.

که توضیح می دهد که چرا در سال 2017, او گنجانیده تعجب هدیه به مفهوم نام تجاری خود را. او دریافت 90 سفارشات در هر ماه به طور متوسط سه شگفتی در روز است. او طیف متنوع است: از یک golgappa فروشنده چرخش در آستان خود را و به چالش کشیدن شما را به 100 pani پوریs یا ترساندن دوستان خود را در یک نقطه تعیین شده به یک پیک نیک در پارک و شیطان 40th birthday party. “ترین بیش از حد بالا یکی از ما برنامه ریزی شده تا کنون بود 50th birthday, که در آن ما کسی به لباس به عنوان یک شترمرغ و نگه دارید کیک پرواز در یک امینی کمدین از دهلی نو و رنگ آمیزی یک دیوار به تصویر می کشد تولد پسر در آواتار های مختلف می گوید:” Naadia.

Want to throw a break-up surprise party?

با توجه به Shahul حمید از شهر مبتنی بر تعجب Machi که راه اندازی در سال 2016 یک فرد رزرو تعجب بود که تحویل داده می شود برای خودش. “و در حالی که قرار دادن سفارش مشتری گفت: “تعجب nalla pannidunga,” خنده Shahul که این مجموعه شامل شوخی, cabanas خلیج شخصی, آهنگ, ضبط قایقرانی و ATV سواری در میان دیگران. با افزایش تقاضا تیم خود را بیش از حد رشد کرده است به 17 نفر از داشتن فقط یک نفر در ماه ژوئیه گذشته. “با مشتریان پرتاب چالش های رمان در ما جلسات روزمره به طور مداوم نگه داشتن آینده با ایده های جدید,” او می گوید.

A birthday party with a life-size ostrich plushy, organised by Dotted I

تولد با یک زندگی به اندازه شتر مرغ مجلل, سازمان های نقطه چین من

مطمئنا کسب و کار هدیه شگفتی است که به عنوان پر زرق و برق به نظر می رسد. “آن نیاز به برنامه ریزی Bs زیاد به ورق و پس از آن” می خندد Naadia. گاهی قانع کننده مشتری می تواند یک وظیفه است. آنها ممکن است پیدا کردن یک کار خیلی ساده است و درک نمی کند و سطح اجرای آن نیاز است. “مردم مانند تماس های شخصی است. و آن را ضروری است برای به دست آوردن زمان حق” مدعی شد Sakthivel. در حالی که Naadia احساس “شما واقعا نیاز به عشق مردم و برای مراقبت از احساسات خود را قادر به آنها را خوشحال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>