می خواهید یک خزدار همراه?

Pushti: او نیاز به یک بیمار مالک است که زمان به او احساس امنیت و دوست داشتنی. در پنج ماه از سن او واکسینه شوند. Pushti خواهد بود سترون در سن مناسب.

Dharma

دارما

دارما: در پنج ماه از سن این اهل تفریح و بازی-جوان-پسر سالم و واکسینه شوند. او را سترون در سن مناسب.

Dalgona

Dalgona

Dalgona: این لذت دو و نیم ماه است به دنبال یک خانواده دوست داشتنی برای رشد ، واکسینه او خواهد بود سترون در سن مناسب.

Mike

مایک

مایک: او friendlyand بازیگوش و می خواهد به بهترین دوست جدید خود را! واکسینه او خواهد بود سترون در سن مناسب.

Honey

عسل

عسل: پس از عسل جامعه مراقبان را دیدم او را در برخورد با یک کامیون, آنها می دانستند که او تا به حال شده است به شدت صدمه دیده و بلافاصله به دنبال ما کمک کند. در حالی که او دچار برخی آسیب به ستون فقرات است که ممکن است هرگز به طور کامل بهبود می یابد, او در حال حاضر شروع به پاسخ به همراه رژیم غذایی روزانه و فیزیوتراپی. او همچنین قادر به گرفتن چند مرحله در خود. به کمک عسل در سفر به سوی بهبودی, لطفا در نظر حمایت از برخی یا همه از او مراقبت از هزینه های. برای جزئیات بیشتر در مورد عسل و یا هر یک از ما نجات حیوانات خانگی, لطفا با ما تماس بگیرید با شماره داده شده در زیر.

همه حیوانات خانگی دریافت رایگان زندگی-زمان مراقبت های دامپزشکی رایگان سالانه واکسیناسیون و عقیم/خنثی عمل جراحی در سن مناسب از حیوانی انسانی جامعه (است). تماس با حیوانی انسانی, جامعه, @ 93661 27215 از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>