‘صرف پرداخت وام در ماه ژوئن سه ماهه به صورت نقدی به 60 درصد سرخپوستان’

دهلی نو:
Abhijit بانرجی شرکت دریافت کننده جایزه نوبل در اقتصاد به صورت 2019 پیشنهاد کرد که هند باید صرف بازپرداخت وام کسب و کارهای کوچک برای ماه ژوئن سه ماهه و به صورت نقدی به فقیرترین 60 درصد از جمعیت به عنوان بخشی از یک بسته محرک اقتصادی برای هدایت اقتصاد از این بیماری همه گیر ناشی از بحران است.

“صرف ساده ترین راه برای احیای اقتصاد است. چرا که پس از آن MSMEs (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) دریافت پول آن را صرف و سپس آن را معمول کینزی واکنش زنجیره ای” گفت: نوری در تعامل با سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی توسط تماس تصویری.

بانرجی پیشنهاد دولت می تواند فراتر از سه ماه مهلت قانونی اعلام شده توسط بانک مرکزی هند (RBI) و مسئولیت برای باز پرداخت وام در سه ماهه جاری.

اما او هشدار داد که دولت باید یارانه نقدی قبل از مستند کاسته است و مردم قادر به خرید آن را به عنوان نه به اثر مورد نظر.

در حالی که حمایت مهلت قانونی اعلام شده توسط RBI این برنده جایزه صلح نوبل گفت: “ما می تواند انجام بیش از آن. ما حتی می توان گفت که پرداخت بدهی برای این سه ماهه لغو خواهد شد و خواهد شد مراقبت از گرفته شده توسط دولت…اما فراتر از آن است که روشن نیست که هدف قرار دادن MSME بخش کانال سمت راست. آن است که بیشتر (حدود) احیای تقاضا است.”

با توجه به بانرجی استاد در موسسه تکنولوژی ماساچوست قرار دادن پول در دست مردم را خار و تقاضا برای کالاها و خدمات ارائه شده توسط MSMEs.

او همچنین تایید شده نیاز به یک بسته محرک اقتصادی به عنوان پیشنهاد شده توسط دیگر اقتصاددانان برجسته از جمله رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان و سابق RBI معاون فرماندار Rakesh Mohan.

“این چیزی است که ما در حال انجام است و ژاپن در حال انجام است و اروپا در حال انجام است. ما واقعا نمی تصمیم گرفت در یک به اندازه کافی بزرگ بسته محرک. ما هنوز در حال صحبت کردن در حدود 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). ایالات متحده رفته برای 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی گفت:” بانرجی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>