بازدید Parvada های هیمالیا زیبایی در Uttarakhand

وقتی که می آید به زیبا skylines, رنگارنگ غروب روستایی آرامش و العربي گرما روستایی escapades بهترین هستند. اخیر من قبل از مستند زیاده روی بود هیمالیا کوه روستا در جنوب گلا طیف وسیعی از Nainital منطقه در Uttarakhand.

واقع در 7,000 ft هشت کیلومتر از Mukteshwar, Parvada تنها 750 خانواده. آن است که یک راست-خارج-از-یک-تخیلی نوع ایجاد کرد اما آن را زمزمه آرامش در هر سیم پیچ به نوبه خود. برای دریافت وجود دارد, من متحرك در Kathgodam ایستگاه راه آهن. جوان Trilok به من رمه را به مقصد. “هیچ وقت در این سال هنگامی که شما نیاز به یک فن در Parvada گفت:” بومی. “تابستان می وزد در روز و سرد در شب درجه حرارت در زمستان شناور بین 5C و -8C. و روستا دریافت غیر قابل پیش بینی بارش برف در فوریه,” او اضافه شده است.

Visiting Parvada, the Himalayan beauty in Uttarakhand

من تا به حال رزرو اقامت من در Parvada خانه های ییلاقی در Parvada برای سه روز. آن را پس از 3 ساعت که من بررسی می شود اما آن را خیلی دیر نیست برای یک تازه لیوان rhododendron آب و سالم و بی خطر Pahadi وعده غذایی. نکات برجسته بودند bhaang-jeere کی ترشی (شاهدانهی و زیره رب), bhat عدس بادنجان bharta, خیار, ماست و jhingore ka فرنی (رئیس مزرعه ارزن پودینگ). پس از وعده غذای دلچسب, من می توانستم به راحتی به خواب کاهش یافته اما منظره کوه-خفه روستا و جنگل ها از اتاق من شد و با مسرت و خوشی.

من نمی توانستم صبر کنید به راه رفتن در جاده های پیچ در پیچ بود و همراه با کارون مدیر خانه بماند. او به من به سمت “shroth” یک منبع طبیعی از آب بود که مورد استفاده برای شرب و کشاورزی است. “در حالی که سیب زمینی رشد کرده است به وفور روستاییان رشد بسیاری از هلو و گلابی و سیب و زردآلو و آلو و گردو,” او گفت:. ما به یک جریان که در آن مردم محلی انجام گانش Visarjan. قبل از من می تواند سر بالایی می رسد آن شروع به باران و من تا به حال به چشم پوشیدن از اتش و جمع شدن به تخت.

Visiting Parvada, the Himalayan beauty in Uttarakhand

صبح روز بعد من خال خال تعدادی از پرندگان مانند blue jay, بور treepie, سسک و هیمالیا بلبل. دختران در لباس مدرسه بودند حمل بشقاب پر از برنج و شکر زرد و گل برای این جشنواره به نام Phool Dei که طول می کشد محل در اواسط ماه مارس. کودکان گسترش آرزوهای خوب برای همسایگان خود را با ارائه آنها گل در درب خود را. در پایان این جشنواره از همسایگان متنعم بچه ها با هدیه.

Visiting Parvada, the Himalayan beauty in Uttarakhand

در روز دوم من بازدید Bhalugaad آبشارها. پس از یک درایو 45 دقیقه پیاده روی از 1.5 کیلومتر از طریق سنگ های رودخانه ها و پل ها در زمان من به زرق و برق دار می افتد. این محل افتتاح شد برای گردشگران چند سال پیش. در شب سه پسران محلی آمد به آواز خواندن در اطراف اتش. آنها با تشکیل یک گروه از بیش از 40 نفر از روستاهای اطراف و با هدف احیای محلی خود موسیقی و آهنگ. در آینده نزدیک آنها برنامه ریزی برای باز کردن یک استودیو در Bhatelia.

روز بعد من به رهبری از سوی Jageshwar Dham معبد در نزدیکی Binsar دره. روز روشن و در راه من تا به حال پاک کردن دیدگاه های Shivalik محدوده. در میان انبوه deodar درختان این مجموعه از بیش از یک صد 12th قرن سنگ معابد در Jageshwar ساخته شده برای یک نگاه دوست داشتنی. Jageshwar بسیاری از مذهبی درخواست تجدید نظر برای هندوها بودن هشتم jyotirling. من همچنین بازدید از موزه باستان شناسی گنج خانه 160 نادر مجسمه اعم از 8-16 قرن جمع آوری شده از Jageshwar, Kuber و Dandeshwar معابد.

Visiting Parvada, the Himalayan beauty in Uttarakhand

من پشت در Parvada برای دیدار از این روستا را SEAKHO که می آموزد محلی زنان بافندگی و تهیه که آمده بود به خانه اقامت خود را به نمایش دست ساخته شده, شال, کلاه, شال, جوراب, بی نهایت, شال و بیشتر. در شب Trilok به من رمه را به Mukteshwar معبد و هدایت من به بنفش-صورتی مشاهده غروب آفتاب در Chauli کی Jaali. آن شب بود که در مورد مواد غذایی بزرگ و ستاره زل زده. در آخرین روز من با حضور در یک کلاس یوگا تحت هدایت یک معلم محلی. بعد از آن در بعد از ظهر من سمت چپ با قطار دهلی نو برای فکر کردن در مورد این روستا که در آن من تا به حال از دست رفته یک تکه ای از قلب من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>