ویروس ترساندن تکان هند برای گسترش ممنوعیت پرواز به ایران پس از چین

دهلی نو:
در پی گسترش گسترش coronavirus هند تمدید ممنوعیت پرواز به ایران خواهد بود که دوم مانند کشور پس از چین, یک مقام ارشد دولت گفت: در روز پنج شنبه.

“شده اند وجود دارد چند coronavirus موارد گزارش شده در ایران است که نسبتا فقیر پزشکی زیرساخت است که منجر به ممنوعیت” این مقام گفت در خواست نامش فاش نشود افزود که این ممنوعیت نامحدود در حال حاضر.

“میزان مرگ و میر وجود دارد که بسیار بالاتر از حتی چین که در آن ویروس سرچشمه” رسمی اضافه شده است.

در حال حاضر فقط ایران ایر و ماهان ایر در عمل چند هفتگی پرواز به شهرهای بمبئی و دهلی نو است.

به طور سنتی ایران شده است مهم شریک تجاری هند اگر چه روابط بین دو کشور را تضعیف کرده اند زیر تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور خاورمیانه است.

هند در حال حاضر ممنوع پرواز به چین در حالی که شرکت های هواپیمایی باید محدود پرواز به هنگ کنگ پس از شیوع.

“در حالی که هواپیمایی هند را به حالت تعلیق عملیات خود را به هنگ کنگ و برخی از خطوط هوایی خارجی عامل از هنگ کنگ با ظرفیت محدود” دولت رسمی اضافه شده است.

گسترش coronavirus را مجبور هندی, شرکت های هواپیمایی برای لغو پروازها به مقصد چین و کاهش فرکانس به پرواز به جنوب شرق آسیا است.

مثلا نیلی و هوایی هند را به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و هنگ کنگ است. در ضمن SpiceJet باید لغو پروازهای خود را به هنگ کنگ.

در روز پنج شنبه Vistara یک سرمایه گذاری مشترک بین تاتا و پسران و سنگاپور ایرلاینز را لغو برخی از پروازها به مقصد بانکوک و سنگاپور به دلیل تقاضای ضعیف با توجه به شیوع کروناویروس.

Vistara گفت: آن را لغو 20 پرواز بین دهلی نو و بانکوک و هشت بین دهلی نو و سنگاپور در ماه مارس است. آن را نیز لغو 26 پروازهای بین بمبئی و سنگاپور.

در همین حال هند صنعت حمل و نقل هوایی می تواند آن ترافیک بین المللی رشد کاهش حداقل یک پنجم اگر پرواز به و از کشورهای جنوب شرق آسیا به طور کامل به حالت تعلیق در روزهای آینده به دلیل شیوع کرونا ویروس در رتبه آژانس ICRA گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

هند صنعت حمل و نقل هوایی می تواند حداکثر تاثیر (از 19.5-23.8%) بین المللی رشد ترافیک مسافری در صورت وجود تکمیل تعلیق پروازها به مقصد و از کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله چین که می تواند تحت تاثیر قرار حدود 4.5-5.5 میلیون مسافر گفت: Kinjal شاه, معاون رئیس جمهور, ICRA گفت: در این بیانیه است.

“این منفی برای هند صنعت حمل و نقل هوایی است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم در زیر قابل توجهی مسافر ترافیک و کاهش سرعت با ترافیک بین المللی رشد برای نه ماه اول سال مالی 2020 داشتن شاهد کاهش 8.4%,” شاه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>