ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) گفت: coronavirus محدودیت در دولت باقی خواهد ماند و در محل از طریق May 14, اما که او را در نظر بگیرید شروع به رول آنها را به روز بعد.

“همه چیز شما را انجام داده اند و واقعا تفاوت ساخته شده است — ما مسطح منحنی [عفونت] و بیمارستان های ما شده اند غرق” نرتهم گفت: در نشست خبری روزانه دوشنبه. “من کاملا آگاه است که در آن آمده است با هزینه های فوق العاده ای. در حال حاضر ما می توانید شروع به حرکت به یک مرحله جدید از ما پاسخ.”

نرتهم روز دوشنبه اعلام کرد او به گسترش است سفارش بسته شدن اکثر غیر ضروری کسب و کار که به پایان می رسد ممکن است 8 گفت: روند مثبت باید یک هفته دیگر. جدا ماندن در خانه و سفارش مجموعه به پایان ژوئن 10 خواهد ایستاد. در 15 مه, او گفت:, کسب و کار می تواند بازگشایی با افزایش اقدامات ایمنی در محل. این امر شامل مشتریان نیاز به قرار ملاقات برای کوتاهی مو و کاهش ظرفیت برای رستوران ها و سالن های ورزشی و خرده فروشان.

تبلیغات

پس از حدود سه هفته نرتهم گفت: موسسات و کسب و کار می تواند شروع یک, کمی, آرام, فاز از بازگشایی.

“من افتخار می کنم از ویرجینیایی برای چگونه شما در حال دست زدن به این وضعیت و برای چه شما را به شدت به مراقبت از افراد دیگر در این زمان” نرتهم گفت.

فرماندار گفت: بیمارستان ها در کشور را مازاد ظرفیت تخت و عرضه کافی از تجهیزات حفاظت شخصی و که میزان عفونت های جدید به نظر می رسد کاهش یافته است. نظرات مقایسه با کسانی که از ویرجینیا همسایگان در منطقه سرمایه از جمله واشنگتن شهردار موریل Bowser خود (D) و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) اما نرتهم گفت: سه باقی می ماند در ارتباط است.

“همانطور که می دانید, مریلند, واشنگتن, و به طور خاص ویرجینیای شمالی در بسیار مناطق پرجمعیت بنابراین ما برقراری ارتباط” نرتهم گفت. “ما احتمالا نمی خواهید به انجام همه چیز را در این روز دقیق اما ما در حال کار به عنوان نزدیک به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de