ویرجینیا مقننه دولت می گذرد چک های پس زمینه برای همه اسلحه گرم خرید

ویرجینیا مقننه دولت رای دادند شنبه به دستور پس زمینه چک کیفری در تمام خرید تفنگ در اتاق را آخرین تلاش برای مقابله با کنترل اسلحه.

اندازه گیری به تصویب هر دو مجلس سنا و مجمع عمومی و آماده است به مرور توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) برای امضا. این نماینده مجلس همچنین تصویب یک اندازه گیری شنبه محدود کردن هر کسی که پنهان مجوز حمل به یک تفنگ دستی خرید در ماه است.

دولت به تصویب مجلس بررسی زمینه قانون توسط یک 51-45 رای پنج شنبه. این لایحه به تصویب دولت سنا با 23-16 رای گیری روز شنبه.

تبلیغات

دو اسکناس بخشی از یک بسته است که نرتهم حمایت کرده است. از اقدامات هشت و هفت شد و به تصویب مجلس سنا دولت که به کشته شدن ممنوعیت فروش سلاح های حمله و مالکیت بالا-ظرفیت مجلات.

“من خیلی افتخار می کنم در نهایت عبور از بسیاری از لوایح در این جلسه که در حال رفتن به نجات جان انسان ها و حفاظت از ویرجینیایی در سراسر کشورهای مشترک المنافع” دل. حالا آیالا در بیانیه ای گفت.

“ما وعده داده شده را به ویرجینیا امن تر از بی معنی خشونت اسلحه است که ویران جوامع ما. وعده نگه داشته است” افزود آیلین فیلر-ذرت سخنران از ایالت ویرجینیا ،

دولت دموکرات که برنده کنترل دولت در سال گذشته برای اولین بار پس از سال 1994 دارای اولویت عبور کنترل اسلحه اقدامات به عنوان آنها به دنبال انعطاف پذیری ماهیچه های خود را در تازه کشف شده خود را اکثریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>