شهردار اونورتر Va., خانه آزادی دانشگاه است محکوم مدرسه و رئیس جمهور آن جری فالول جونیور برای استقبال از دانش آموزان به دانشگاه در میان شیوع رمان coronavirus تماس با تصمیم “بی پروا.”

“ما در میان یک بحران بهداشت عمومی,” Treney فاستونی (من) گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “من نگران هستم برای دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان در آزادی دانشگاه و من نیز بسیار نگران برای ساکنان اونورتر جامعه است.

“آزادی دانشگاه بخش مهمی از این جامعه; اما اعتقاد من این بود که بی پروا تصمیم به دانش آموزان را پشت در پردیس در این زمان. این مایه تاسف است که رئیس جمهور فالول تصمیم به نگه داشتن کلمه خود را به ما و به این جامعه.”

رمان coronavirus که در چین نشات گرفته است پس از گسترش به ایالات متحده و آلوده بیش از 52,000 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده که منجر به صدها نفر از کالج ها به حرکت خود کلاس های آنلاین به کمک شامل گسترش.
او گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه, هر چند که او آغاز خواهد شد استقبال دانش آموزان به دانشگاه که می خواستم به کلاس های آنلاین در این دانشگاه امکانات.

“فکر ما بود ‘اجازه دهید آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم — آنهایی که می خواهند به بازگشت’ ” فالول گفت:, و اضافه کرد که او در ارتباط با رهبران دولت مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

او گفت: Richmond Times-Dispatch دانشگاه که حفاظت از دانش آموزان با داشتن آنها در محوطه دانشگاه. در حالی که دانشگاه به دانشجویان و استادان و کارکنان و دانش آموزان آینده نگر و اعضای خانواده خود را, از آن خواهد شد بسته به بازدید کنندگان است.
آزادی سخنگوی آسوشیتدپرس گفت که حدود 1,100 نفر به زندگی در محوطه دانشگاه که از صبح روز سه شنبه. یک هتل سابق دانشگاه مالک است که تعیین شده به عنوان یک پتانسیل قرنطینه سایت سخنگوی گفت.

فالول تصمیم موجب واکنش در دانشگاه و اونورتر جامعه است. فاستونی مورد استفاده قرار گیرد به حرکت به اصرار ساکنان “این بیماری همه گیر به طور جدی” و به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط دولت فدرال و سازمان بهداشت و درمان.

در یک op-ed برای دین خبری سرویس Marybeth دیویس Baggett یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه Liberty نوشت که آن زمان برای “دانشگاه مدیره به او را متوقف و تعطیل دانشگاه را قبل از آن خیلی دیر است.”

حدود 300 مورد تأیید از coronavirus گزارش شده در ویرجینیا. نرتهم در اوایل این هفته دستور داد که همه غیر ضروری کسب و کار نزدیک پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de