ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) را اعمال محدودیت های جدید در رستوران ها و کافه ها اما تنها در شرق بخش از دولت که تجربه اصلی موج جدید کروناویروس موارد او اعلام کرد.

نرتهم گفت: بارها در همپتون منطقه ممنوع خواهد شد از خدمت به الکل پس از 10 p. m. و این رستوران را به نزدیک نیمه شب خواهد بود و کاهش به 50 درصد ظرفیت داخل سالن ناهار خوری.

“این به طور موثر تعطیل میله” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

تبلیغات

علاوه بر این نرتهم گفت: همه خصوصی و مجامع عمومی در منطقه شرق کشور از جمله ساحل ویرجینیا خواهد بود محدود به 50 نفر از زمان ایالت حد 250.

“این است که در مورد توقف گسترش COVID-19 در همپتون است. این اتفاق می افتد زمانی که بیش از حد بسیاری از مردم جمع آوری هنگامی که بیش از حد بسیاری از مردم در حال noncompliant و … هنگامی که بیش از حد بسیاری از مردم خودخواه هستند” فرماندار گفت.

بقیه دولت باقی خواهد ماند در فاز 3 بدون محدودیت در میله و یا داخل سالن ناهار خوری.

ایالت ویرجینیا تست مثبت نرخ 7.3 درصد است که پایین کمی از 7.7 درصد در هفته گذشته. وجود دارد 922 جدید مثبت coronavirus موارد گزارش روز شنبه, آوردن دولت را در مجموع به کمتر از 87,000.

هفت روز به طور متوسط نرخ جدید و روزانه موارد در حدود 800 در مقایسه با بیش از 1000 در طول دولت اوج در اواخر ماه مه.

اکثر مناطق کشور از جمله سی حومه شمال ویرجینیا در حال انجام هست نرتهم گفت. مثبت رای در ویرجینیای شمالی است 5.7 درصد است.

تبلیغات

به طور کلی مثبت نرخ 10.8 درصد برای همپتون منطقه اما نرتهم گفت: آن را بسیار بالاتر در برخی از مناطق موضعی. خارج همپتون و مرکزی شبه جزیره منطقه نرخ 6 درصد نرتهم گفت.

مقامات در سی و مریلند در حومه شهر مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهای شد با احتیاط از ویرجینیا با عجله به فاز 3 و نگران بودند که این امر منجر به افزایش عفونت و اخلال در منطقه را پیشرفت.

هر دو شمال ویرجینیا و مریلند در حومه منتظر طولانی تر از سایر نقاط کشورهای خود را برای بازگشایی به دلیل بالا میزان عفونت در آن زمان در واشنگتن در منطقه است. اما ویرجینیا نقل مکان کرد به فاز 3 در اوایل این ماه در حالی که مناطق دیگر ندارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im