ویرجینیا خانه می گذرد Dems’ تفنگ اصلاحات قوانین 10 روز پس از تظاهرات

ویرجینیا مجلس نمایندگان گذشت هفت دموکراتیک تفنگ اصلاحات قوانین 10 روز پس از تظاهرات بزرگ در این ایالت بیش از اقدامات پیشنهادی.

صورتحساب شامل مقررات اجرای جهانی پس زمینه چک و “پرچم قرمز” قانون اجازه می دهد مقامات به گرفتن اسلحه از کسانی که مصمم به خطرناک برای خود و یا دیگران است.

دیگر مقررات شامل الزامات به گزارش از دست رفته و سرقت سلاح گرم حد یک تفنگ دستی است که می تواند خریداری شده در هر ماه قوانین برای اطمینان از کسانی که تحت دستورات حفاظتی نمی تواند خود یک تفنگ کودک دسترسی پیشگیری و قانون به مقامات محلی این سازمان برای تعیین چگونه سلاح گرم در حال تنظیم در فضاهای عمومی.

تبلیغات

“امروز ما جواب اکثر ویرجینیایی که به نام تفنگ پیشگیری از خشونت قانون در انتخابات ماه نوامبر گذشته” دولت خانه رهبر اکثریت Charniele شاه ماهی (D) در بیانیه ای گفت. “هدف ما این است که برای صرفه جویی در زندگی و ترویج مسئول مالکیت اسلحه در کشورهای مشترک المنافع. ایمنی عمومی ما شماره یک نگرانی است.”

این قانون در حال حاضر حرکت به ویرجینیا سنا برای در نظر گرفتن. دولت را بالا اتاق در حال حاضر با گذشت چهار تفنگ اصلاحات لوایح از جمله پرچم قرمز و اجباری چک های پس زمینه صورتحساب.

این بردی کمپین برای پایان دادن به خشونت اسلحه جشن که اسکناس’ عبور “ما را یک گام نزدیک تر” به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را (D) امضا.

“این صدا و سیاستهای عمومی است که آیا نقض حقوق فردی و ما را جوامع امن تر” بردی مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور کریس براون در بیانیه ای گفت.

ویرجینیا دموکرات زد در یک نرم افزار-کنترل اسلحه در دستور کار سال گذشته و اسیر ایالات کنترل دولت برای اولین بار در بیش از دو دهه.

این کشور تا به حال چشمان خود در ویرجینیا که فعالان طرفدار تفنگ را به ریچموند در اوایل این ماه در اعتراض به اصلاحات لوایح باعث نرتهم به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.

حداقل 91 از 95, ویرجینیا, شهرستان, در علاوه بر این به دیگر محلات که در حال حاضر اعلام کرد و خود را “متمم دوم پناهگاه” که در آن مقامات محلی می گویند که آنها نمی خواهد اجرای تفنگ محدودیت قوانین.

صاحبان اسلحه از آمریکا را محکوم کرد صورتحساب’ گذشت و گفت: قوه مقننه است که “نادیده گرفتن صدای مردم در کنترل اسلحه.”

“تفنگ گرفتن دموکرات ها در ویرجینیا به نظر می رسد رهبری که همان انتخابات صخره چرا که رای دهندگان خواهد شد ‘به یاد داشته باشید در ماه نوامبر’ ” گروه رئیس جمهور اریش پرات در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme