ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) و سنسور. علامت هشداردهندهMark Robert WarnerHillicon دره: Google گسترش کار از راه دور از طریق سیاست جولای 2021 | Intel جامعه بازده نهایی روسیه به گزارش کمیته مجلس سنا پس از declassification | مطالعه می یابد انتخاباتی آسیب پذیر به حملات سایبری اینتل جامعه بازده نهایی روسیه گزارش دوره به مجلس سنا پس از declassification بررسی Hillicon دره: ارشد هوش رسمی هشدار روسیه و ایران و چین با هدف قرار دادن انتخابات | تهمت به او می گوید ” اغلب تاسف خود را توییتهایی | Tech مدیر عامل جلسه به تعویق افتاد برای John Lewis خدمات بیشتر (D) و Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineHarris دیده می شود به عنوان بایدن معاونت های مورد علاقه به عنوان clock کنه انگشت اشاره gridlock جرقه امیدی در سنا روسی نعمت احیای مغلوب ساختن پیشی جستن-اوباما در سیاست خارجی تقسیم بیشتر (D) درخواست کمک از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در پاسخ به شیوع کروناویروس در مهاجرت بازداشتگاه.

Northam, در نامه ای به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتری در هفته گذشته به دست آمده توسط واشنگتن پست درخواست CDC مداخله در متعلق به بخش خصوصی تسهیلات در Farmville است. مهاجرت طرفداران را به نام مرکز یک “tinderbox.” حداقل 262 بازداشت شدگان وجود دارد که تست مثبت برای coronavirus با توجه به پست.

مهاجران گروه های حقوق شکایت بیش از, وقوع, است که بزرگترین در هر گونه تسهیلات در سراسر کشور با بیش از سه برابر موارد از دونده ، هفت تن از بازداشت شدگان در بیمارستان بستری شده است و همه آنها به جز یکی از بيمارستان مرخص شده با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

تبلیغات

“ویرجینیایی در جمع مسکن مانند Farmville تسهیلات به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19,” نرتهم گفت: در این نامه یک کپی از آن روزنامه به دست آمده در این هفته. “برای اطمینان از ایمنی از کسانی که زندگی و کار در Farmville به بازداشتگاه و همچنین جامعه اطراف من درخواست که CDC به پاسخ و ارزیابی وضعیت در تاسیسات.”

آلنا Yarmosky سخنگوی نرتهم دفتر گفت: ارسال حدود هشت کارکنان که مورد آزمایش قرار گرفتند در خارج از مرکز نیز آزمایش مثبت است. او گفت: CDC نشان داده است به دفتر والی آن است که مایل به کمک به شیوع. تپه رسیده به CDC برای نظر.

در یک جداگانه بیانیه مشترک چهار شنبه وارنر و Kaine به نام دولت از تسهیلات یک “وضعیت وخیم.” شیوع آنها گفت: “ارائه یک خطر روشن به افراد درون امکانات, اما همچنین می تواند گسترده تر جامعه به عنوان تسهیلات کارکنان و منتشر زندانیان تعامل با عموم مردم است.”

“Farmville [مهاجرت و گمرک] یخ مرکز و اطراف آن جامعه در حال حاضر با یک وضعیت وخیم که در آن تقریبا هر زندانی در Farmville مرکز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19″ آنها گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر