فرماندار ویرجینیا می پرسد مجمع عمومی به حرکت می کند ممکن است در انتخابات ماه نوامبر

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) در یکشنبه خواست دولت را در مجمع عمومی به حرکت مشترک المنافع ممکن است انتخابات به Nov. 3 به کاهش گسترش coronavirus.

فرماندار اعلام می آید روز پس از ویسکانسین برگزار اولیه آن انتخابات با وجود یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. ویرجینیا می پیوندد یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر در به تعویق انداختن خود در انتظار انتخابات تا بعد از ممکن است.

“به کشورهای دیگر نشان داده اند انجام یک انتخابات در وسط این جهانی و همه گیر می آورد چالش های بی سابقه ای و خطر احتمالی را به رای دهندگان و کسانی که کار در حوزه های رأی گیری در سراسر مشترک المنافع” نرتهم گفت.

تبلیغات

از بعد از ظهر چهارشنبه دولت گزارش 3,645 موارد از ویروس و 75 مرگ و میر. ویرجینیا مانند بسیاری از کشورهای در کشور است که تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش تا پایان ماه.

“این تصمیمات در حال حاضر کمک خواهد کرد که انتخابات آماده سازی و پیاده سازی تغییرات لازم,” نرتهم اضافه شده است. “این است که در مورد حفاظت از سلامت و ایمنی ویرجینیایی در طول این همه گیر و اطمینان شهروندان ما می توانید صدای خود را شنیده و در امن و عادلانه و یکنواخت شیوه است.”

فرماندار سفارش در انتظار تایید از دولت دموکراتیک کنترل مجمع عمومی. نرتهم درخواست همه غیابی در حال حاضر بازیگران به دور انداخته شود و الزامات و مهلت در حال حاضر در محل برای انتخابات ماه نوامبر تمدید شود.

به روز شده در: 3:24 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>