ویرجینیا اوباما به انتخاب خانه نامزد پس از نامزد نتواند در مهلت پر کردن

جمهوری خواهان قرار به انتخاب خود را نامزد در ویرجینیا کنگره نژاد روز شنبه در میان پرسش های جدید بیش از اینکه یکی از نامزدها به نظر می رسد در انتخابات ماه نوامبر.

باب خوب سابق دانشگاه Liberty رسمی است که در حال اجرا در یک گرم اولیه در برابر وقت Rep. دنور Rigglemanدنور RigglemanGOP هرزه در تماس های اولیه حریف را محکوم کمپین قائم مقام را نژادپرستانه تصویری خانه ایران برای راه اندازی چین پروب فراتر از COVID-19 خانه شکست تلاش برای جلوگیری از محرک چک برای مهاجران مستند نشده بیشتر (R-Va.) برای یک شانس به نمایندگی از دولت در 5 منطقه.

نامزد شد و نیاز به ارائه مدرک تحصیلی خود را به اشکال ژوئن 9 به نظر می رسد در انتخابات ماه نوامبر اما Riggleman بالا بردن سوالات بعد از خوب از دست رفته مهلت.

تبلیغات

Riggleman هیل گفت: که خوب است “از لحاظ فنی در حال اجرا” در شنبه اولیه “اما او نمی تواند در انتخابات در ماه نوامبر حتی اگر او به طور معجزه آسایی ضرب و شتم من است.”

“ما نمی دانیم که اگر او برنده خواهد شد درخواست تجدید نظر در همه, آن را فقط نشان می دهد بی کفایتی” او گفت:.

خوب گفته تپه که مدارک لازم ارسال شده است و اضافه کرد که او معتقد است که او را واجد شرایط برای رای گیری.

دولت حزب جمهوری خواه با ارسال نامه ای به هیئت مدیره در روز جمعه اصرار مقامات به اعطای پسوند بعد از خوب و یکی دیگر از نامزد وزارت امور خارجه دلم. نیک فریتس (R) است که در حال اجرا در توافق اولیه 18 جولای در ویرجینیا 7 منطقه از دست رفته مهلت.

هر دو نامزد دست-تحویل فرم های خود را در روز جمعه هیئت دولت انتخابات (BOE) به تایید واشنگتن پست.

تبلیغات

مقامات در وزارت امور خارجه انتخابات هیئت مدیره میله میله برای دیدار در تاریخ 7 ژوئیه. هیئت مدیره را مجبور به اعطای چشم پوشی اجازه می دهد تا برای نامزدها به نظر می رسد در انتخابات عمومی رای گیری.

خوب خود را راه اندازی اولیه پیشنهاد در برابر Riggleman عضو خانه آزادی کمیته های پارلمانی در پاییز گذشته متهم ویرجینیا جمهوری خواه بودن محافظه کار به اندازه کافی.

چالش آمد و مدت کوتاهی پس از Rappahannock County حزب جمهوری خواه در تلاش برای سرزنش Riggleman متهم اول کنگره از “رها کردن اصول حزب” در هزینه های مالی, سیاست خارجی و مهاجرت.

Riggleman احمدزی استدلال سرزنش در نظر گرفته شده است “مجازات” کنگره پس از او officiated ازدواج ژوئیه گذشته.

یک گروه از ویرجینیا اوباما نیز سعی در سرزنش کنگره برای officiating عروسی در مدت کوتاهی پس از آن صورت گرفت.

Riggleman دریافت تاییدیه از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده تجمع بیشترآزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور, آزادی های پارلمانی رئیس اندی Biggs (R-Ariz.) و قضایی مجلس کمیته رتبه بندی عضو Rep. جیم JordanJames (جیم) دانیل JordanHouse جمهوریخواهان امیدوار در مورد دو حزبی مسیر رو به جلو در پلیس اصلاحات قانون Tim Scott به معرفی ایران پلیس اصلاحات لایحه هفته آینده فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام بیشتر (R-اوهایو).

خوب دریافت کرده است حمایت از سابق Rep. تام گرتتوماس (تام) الکساندر GarrettGOP هرزه در تماس های اولیه حریف را محکوم کمپین قائم مقام را نژادپرستانه تصویری لیبرتی دانشگاه رسمی برای راه اندازی اولیه چالش به هاشمی Riggleman زن Dems دیدن دو استاندارد در Klobuchar اتهامات بیشتر (R-Va.), که قبل Riggleman به عنوان نماینده ویرجینیا 5 منطقه; Jonathan فالول جری فالول را برادر و کشیش توماس Road Baptist Church; و سابق تشکر. ویرژیل گود (R-Va.).

ایران با کنگره نامزد برای ویرجینیا وسیع 5 منطقه انتخاب خواهد شد توسط تقریبا 3500 نمایندگان در یک درایو از طریق حزب کنوانسیون برگزار می شود در درخت زندگی وزارتخانه در اونورتر در روز شنبه. این نامزد کنوانسیون در ابتدا برنامه ریزی شده برای آوریل 25, اما به تعویق افتاد با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

فریتس که در حال اجرا است در ویرجینیا 7 منطقه برای یک شانس برای گرفتن دانشجوی سال اول تشکر. ابیگیل Spanbergerابیگیل دیویس SpanbergerGun گروه کنترل رول خانه تاییدیه تپه انتخاباتی گزارش: DOJ اینتل به مسائل عمده در سال 2020 کمپین حقوق بشر رول کنگره امضا بر قانون مساوات و برابری سالگرد مطلب (D-Va.), قبلا مجبور به اجرای نوشتن در مبارزات انتخاباتی برای کرسی خود در مجلس ویرجینیا از نمایندگان پس از عدم ارسال کامل مدارک در 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>