Virat Kohli می شکند رکورد دیگر. می شود برای اولین بار هندی با 50 mn Instagram followers

کاپیتان تیم کریکت هند Virat Kohli را شکسته و رکورد دیگری است که مرتبط به ورزش حرفه ای اما به فن زیر است. Kohli تبدیل شده است برای اولین بار هندی برای جلب 50 میلیون پیروان در محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram.

شناخته شده برای شکستن رکورد در زمین کریکت و به عنوان یکی از بهترین ضربه زن در نسل فعلی این تیم کریکت هند کاپیتان تاکنون 930 Instagram پست دو IGTV ویدئوها و زیر 148 نفر است.

31 ساله است و همچنین هند با ارزش ترین افراد مشهور. با توجه به مطالعه انجام شده توسط جهانی مشاوره شرکت داف و فلپس Kohli صدر با نام تجاری ارزیابی لیست برای سومین سال متوالی به عنوان ارزش خود را افزایش چشمگیر 39 درصد به $237.5 میلیون دلار در سال 2019.

ومیگوید نزدیک به Kohli را نقطه بالا بر روی عکس-های برنامه را پیرو در رده بندی بهترین بازیگر زن بالیوود پریانکا چوپرا جوناس با 49.9 میلیون پیروان در حال حاضر با 3,056 پست. Deepika Padukone می آید سوم با 44.1 پیروان.

به طور کلی ستاره فوتبالیست کریستیانو رونالدو تا به حداکثر تعداد followers on Instagram. رونالدو به دنبال آن است بیش از 200 میلیون کاربر و توسط نوازنده Ariana Grande با 175 میلیون پیروان. بازیگر هالیوود Dwayne Johnson سوم با 172 میلیون پیروان.

Kohli در حال حاضر پیشرو تیم هند در نیوزیلند که در آن دو تیم — پس از رقابت در پنج T20Is و سه ODIs — خواهد شد در حال حاضر هر یک از دیگر در دو سری تست شروع جمعه. او موفق ترین, هندی, تست کاپیتان فراتر MS Dhoni سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>