روستاییان در آسام دریافت مهلت به عنوان حلق آویز حصار مانع jumbos

فیل ها در آسام ممکن است در نهایت اجرا به یک مانع فراتر از توانایی خود را برای ارعاب و تهدید — خورشیدی حلق آویز حصار الکتریکی.

دوربین دام سوابق نشان می دهد که فیل ها تلاش ناموفق برای ورود به مناطق نزدیک به هشت روستا که دروغ در لبه 350 کیلومتر مربع ذخیره جنگل که اضافه شد به این معناس پارک ملی در سال 2016 در حداقل 59 از 65 مواقع که pachyderms شده بود اندیش پس از 14 اکتبر 2019. فیل آیا مدیریت برای عبور از نرده ها بدون آسیب رساندن به آن در هشت موارد با توجه به ناگهانی تخلیه باتری تأمین انرژی آن حدود نیمه شب.

اما روستاییان که باید برن فشار از فیل-مرد جنگ آماده نیست هنوز به تماس آخرین مانع موفقیت است. که آنها نه صبر کنید تا ببینید چگونه حصار انجام می دهد در طول موسمی ماه های آینده.

منطقه هسته معناس است در حدود 140 کیلومتری غرب گواتی.

“شده اند وجود دارد آزمایش با برق نرده زودتر برای جلوگیری از فیل در جنگل از یورش به خانه ها و مزارع روستاییان منجر به آسیب در مقیاس بزرگ و از دست رفتن جان انسان” گفت: Brojo کومار Basumatary رشته جامعه شناس حیات وحش اعتماد از هند (WTI) مستقر در Chirang منطقه Panbari.

“ما عهده دار نرده پروژه در اکتبر 2019 و تکمیل آن در ماه فوریه این سال است. ما برنامه ریزی شده آن را برای بیش از موجود 5 متر اما نمی تواند به جلو به دلیل محدودیت در ارتباط با COVID-19 pandemic,” او گفت: هندو.

زودتر پروژه شامل نخ کشیدن برگهای توتون وامثال خورشیدی حصار بین دو معمولی 7 فوت قد قطب مجموعه 10 متر از هم جدا.

فیل ها را غالبا ریشه کن کردن آنها برای gorging در جرنرس در روستاها.

حلق آویز حصار شامل داشتن مقاومت فلزی قطب قوی کابل صحافی از بالا. سیم مرتب 3 فوت از هم جدا اویزان از این کابل بدون دست زدن به زمین برای اجازه دادن به حیوانات کوچکتر از 1 پا بلند عبور کند.

این سیمها به طور متوسط 9-kilovolt شارژ حداکثر به مدت 11 kilovolts.

“سیم ها غیر کشنده” گفت: Bhaskar Choudhury هماهنگ کننده منطقه ای از WTI. “یک فیل آینده در تماس با یک شوک خفیف است که با این نسخهها کار به عنوان یک عامل بازدارنده. و به دلیل حلق آویز, طراحی, فیل ها می تواند نه شکستن ستون و نه با شدت بهم زدن سیم با شاخه های درخت,” او اضافه شده است.

سه جامعه مبتنی بر کمیته ها واگذار شده است با تقریبا برابر امتداد حصار. این استراتژیک ترین از هشت روستا تحت سلطه بدو Koch-Rajbongshi, آسامی و بنگالی جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>