تصویری از Welspun هند مدیر عامل Dipali درک رقص با کارکنان می رود ویروسی

یک refreshingly شاد تصویری از Welspun هند مدیر عامل Dipali درک رقص با کارکنان رفته ویروسی با همه ستایش او برای خوشحال محیط کار.

این رتبه تصویری است که ظهور در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مدیر عامل شرکت و مشترک مدیر عامل Welspun هند رقص ریمیکس نسخه از این آهنگ Muqabla از فیلم رقاص خیابانی 3D. با او در این ویدئو همچنین نشان می دهد که چگونه دیگر کارکنان تشویق می شوند تا در نهایت به او و پیوستن به کپی خود مراحل در حالی که او با خوشحالی پس از اتمام معمول خود را. 45-ویدئو دوم به پایان می رسد با همه کارکنان کف عملکرد خود را.

رئیس RPG شرکت های سخت درک در میان اولین به ستایش Welspun مدیر عامل و ذکر یک محیط است “راه را برای ایجاد یک خوشحال فرهنگ” در محل کار. صدای جیر جیر خود را با این ویدئو را به دست آورد در مورد 161K views تا در حال حاضر در توییتر.

Welspun هند مدیر عامل شرکت نیز ترجمه سخت درک را صدای جیر جیر و از او تشکر کرد. او همچنین برچسب زده شده یک زن و شوهر از دیگر رهبران صنعت از جمله Kiran Mazumdar-Shaw, Gautam Adani همراه با سخت درک و اضافه شده است که او را دوست دارم برای دیدن thier #WorkPlaceHappy ویدئوها.

با صدای باد و توییتر و بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی قدردانی Dipali درک او را “مثبت فکر کردن”, “تناسب اندام” در دفاتر شرکت های بزرگ. این پست رو بی حد و حصر را دوست دارد و خیلی بیشتر میاد.

فارغ التحصیل روانشناسی و دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل, Dipali درک بوده است در خدمت به عنوان مدیر اجرایی Welspun هند از سال 2002. او در حال حاضر هر دو مدیر عامل و مشترک مدیر عامل شرکت هند بازوی شده است و یک رهبر جهانی در صفحه اصلی منسوجات با تمرکز بر روی مشتریان. بهداشت و درمان و تناسب اندام علاقه مندان Dipali درک معتقد است که یک بدن سالم و ذهن است که کلید موفقیت است.

در سال 2016 او به رسمیت شناخته شده به عنوان 16th, قدرتمند ترین زن در آسیا و 4 در هند توسط مجله فوربس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>