ونسا برایانت Kobe Bryant بیوه می نویسد از غم و اندوه و خشم و پس از مرگ هلیکوپتر سقوط

ونسا برایانت

بیوه کوبه برایانت ابراز غم و اندوه و خشم در یک Instagram پست دوشنبه به عنوان او copes با مرگ شوهر او دختر خود جی جی و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در ماه گذشته. “مثل من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من,” او نوشت. برایانت متوجه او است به قوی باقی می ماند برای سه بازمانده دختران ناتالیا Bianka و کاپری. “من می دانم آنچه من احساس طبیعی است. این بخشی از فرایند هایی. من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن در مورد وجود دارد هر کسی در خارج وجود دارد که تجربه از دست دادن بود,” او نوشت.

این برادران Bryan

دوقلوها باب و مایک برایان پیشنهاد خواهد شد وداع با جام دیویس با بازی در این تیم رقابت برای نهایی زمانی که آمریکا میزبان ازبکستان در هاوایی در ماه آینده. برادران پیوست تیلور فریتز Reilly Opelka و تامی پل در بهترین-از-پنج سری در هونولولو در مارس 6-7. برنده خواهد شد واجد شرایط برای جام دیویس فینال در مادرید در ماه نوامبر. این Bryans, 41 به دست آورد یک رکورد 16 مردان دو برابر گرند اسلم عناوین به عنوان یک جفت. آنها همچنین کمک آمریکا برنده سال 2007 جام دیویس. این خواهد بود که Bryans’ فصل آخر در تور بسته بندی با ایالات متحده در ماه سپتامبر.

آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>