Vande بهارات بیان کامل 1 سال بدست آورده ₹92 کرور برای راه آهن

دهلی نو: از دهلی نو-بنارس Vande بهارات اکسپرس بود که پرچم توسط نخست وزیر نارندرا مودی در سال گذشته را تکمیل کرده است یک سال در خدمات ورود 3.8 لاخ متر و تجمعی درآمد از 92.29 کرور با 100 درصد اشغال راه آهن شمال گفت: در روز سه شنبه.

این Vande بهارات اکسپرس اولین بومی قطار راه آهن هند بود اختصاص داده شده به این کشور توسط مودی در فوریه 15 سال گذشته خود را آغاز کرد و تجاری اجرا از دهلی نو به بنارس دو روز بعد (17 فوریه 2019).

آن را پوشش می دهد فاصله بین دهلی نو و بنارس در هشت ساعت و اجرا می شود در تمام روزهای هفته به جز دوشنبه و پنج شنبه. این 16 مطبوع مربیان است. همه مربیان باید فولاد ضد زنگ و بدنه خودرو مجهز به درب های اتوماتیک کشویی, قدم به قدم پردازنده کامپیوتر برای آموزش کنترل و نظارت از راه دور.

مربیان نیز باید مبتنی بر GPS صوتی و تصویری مسافری اطلاعات سیستم در هیئت مدیره کانون Wi-Fi و راحت ترتیبات صندلی.

آموزش تعمیر و نگهداری در حال انجام است توسط دهلی بخش از راه آهن شمال.

Vande بهارات اکسپرس ساخته شده بود با جدایی مربی کارخانه چنای در اکتبر 2018.

قطار با برخی از سطح جهانی امکانات در حال حاضر اجرا می شود در دهلی نو-بنارس و دهلی جدید – سری ماتا Vaishno Devi کترا مسیرهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>