خرابکاری اعتصاب ساندرز در سیاتل

خرابکاری گزارش زده سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشترانتخابات ریاست جمهوری ستاد در سیاتل پرتاب یک سنگ از طریق یک پنجره.

ساندرز دولت زمینه مدیر, شان, Scott ارسال شده یک ویدیو از این پس در توییتر و اضافه کرد که هیچ کس مجروح شد و مبارزات کارگران جاروب قطعات شیشه ای و کاربردی تخته سه لا.

“ما نشانه های از برنی; کمپین ما این است که هیچ اگر نه انعطاف پذیر” او هنوز توییتی.

تبلیغات

پلیس در حال بررسی جمعه حادثه آسوشیتد پرس گزارش داد.

“این است رفتن به چیزی است که مانع ما است که باعث می شود ما کمتر احساس جسورانه و فشار برای تغییرات است که ما نیاز به دیدن ما دموکراسی” اسکات گفت: با توجه به AP.

ساندرز به نظر می رسد در تاکوما بشویید. در هفته گذشته در مقابل هزاران نفر از مردم در سفر اول خود به دولت است. واشنگتن اولیه رخ خواهد داد در مارس 10.

ساندرز را آغاز کرده است در اولین سه نژاد اصلی برنده شدن در نیوهمپشایر و نوادا و در آینده دوم در آیووا. او در حال حاضر دارای 31 نمایندگان اگرچه 26 نمایندگان هنوز هم نیاز به اختصاص داده شده به نامزدها از نوادا اولیه در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>