ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ

مفسر سیاسی سی ان ان ون جونز گفت: سه شنبه شب که سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بیشتر (D-جرم.) سزاوار اعتبار برای پس از رفتن سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس Bloomberg5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه صفر مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشترکه در مواجهه با یک سری از حملات از سناتور رفتن به سه شنبه.

در طول یک ميزگردي با عنوان سوپر نتایج روز سه شنبه در ادامه به رول جونز گفت: بینندگان که وارن تیز حملات با هدف شهردار سابق طی دو دموکراتیک بحث تا به حال به طور قابل توجهی کمک به بلومبرگ است عملکرد بدون زرق و برق در رای گیری مسابقات در روز سه شنبه.

او افزود که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D) که موفق به کسب اکثریت متحده در سوپر شنبه بدهکار او قدردانی خود را به عنوان یک نتیجه.

تبلیغات

“من فکر می کنم آن را یک رمز و راز آنچه اتفاق افتاده است — چرا جو بایدن به طور ناگهانی پدید آمده است. آن را در مورد جو بایدن” جونز گفت. “الیزابت وارن نابود بلومبرگ.”

“الیزابت وارن — نه جو بایدن — نابود بلومبرگ و زدم که…او باید او را با تشکر از شما,” او اضافه شده است.

جونز سخنان آمد و به عنوان بلومبرگ گزارش به ارزیابی مجدد مبارزات انتخاباتی خود و شانس برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری روز چهارشنبه به عنوان او به نظر می رسد در مسیر به پیروزی در هر متحده بیش بایدن و یا بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.) سه شنبه شب.

سابق شهر نیویورک شهردار پمپ صدها میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود تا کنون, اما رنج می برد در پای صندوق های رای پس از مواجه شدن با وارن و دیگران روی صحنه در مورد درمان خود را از زنان در شرکت خود را به عنوان به خوبی به عنوان رکورد خود به عنوان شهردار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>