‘واکسن ناسیونالیسم’: آن است که هر کشور برای خود ؟

که ترس از جهانی بهداشت, سازمان برنامه ریزی یک طرح به صورت فله-خرید و عادلانه توزیع واکسن در سراسر جهان است. آنها در حال تماشای با ترس به عنوان برخی از کشورهای ثروتمند باید تصمیم به رفتن در آن را به تنهایی قابل توجه معاملات با داروسازان به امن میلیون دوز از قول نامزدها برای شهروندان خود.

معاملات – از جمله کسانی که مورد توافق توسط ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و اتحادیه اروپا با امثال شرکت گزارش BioNtech, AstraZeneca و مدرن – در حال تضعیف جهانی درایو کارشناسان می گویند.

“همه انجام معاملات دو جانبه است نه یک راه برای بهینه سازی وضعیت” گفت: Seth برکلی, مدیر اجرایی اتحاد GAVI که شرکت منجر به طرح نام COVAX طراحی شده برای امن سریع و عادلانه دسترسی جهانی به COVID-19 واکسن.

فایزر گفت: در این هفته آن را در همزمان مذاکرات با اتحادیه اروپا و تعدادی از کشورهای عضو آن در تهیه آنها با آن بالقوه واکسن.

و در آخرین از بین بردن انگلیس اعلام کرد یک معامله در روز چهارشنبه به امن پیشرفته منابع بالقوه COVID-19 واکسن از گلاکسو و سانوفی.

با توجه به جهانی بهداشت خیریه Medecins Sans Frontieres (MSF) خواهد سوخت بیشتر “جهانی تقلا برای ذخیره کردن واکسن توسط کشورهای ثروتمند” و تغذیه “یک روند خطرناک واکسن ناسیونالیسم”.

نگرانی این است که واکسن تامین و تخصیص در این بیماری همه گیر خواهد شد اکو در آخرین ناشی از ویروس آنفولانزای H1N1 در 2009/2010 – زمانی که کشورهای ثروتمند خریداری شده تا عرضه در دسترس از واکسن در ابتدا ترک کشورهای فقیر با هیچ کدام.

در این مثال پس از H1N1 تبدیل به یک خفیف تر بیماری همه گیر در نهایت petered از, تاثیر عفونت و مرگ و میر ناشی از واکسن عدم تعادل محدود بود.

اما COVID-19 یک تهدید بسیار بیشتر و ترک swathes از مردم جهان را آسیب پذیر خواهد شد و نه تنها به آنها آسیب برساند اما همچنین گسترش این بیماری همه گیر و آسیب آن می تواند باعث کارشناسان بهداشت می گویند.

“این خطر وجود دارد که برخی از کشورها در حال انجام دقیقا آنچه ما می ترسید که هر انسان برای خودش گفت:” گیل اسمیت رئیس سابق آمریکا در آژانس توسعه بین المللی و مدیر عامل یکی از کمپین یک سازمان غیر انتفاعی با هدف پایان دادن به فقر و بیماری قابل پیشگیری.

“من نگران هستم’

بیش از 75 ثروتمند کشورها از جمله بریتانیا ابراز علاقه در COVAX تامین مالی طرح که با همکاری رهبری سازمان بهداشت جهانی و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری یا CEPI پیوستن به 90 فقیر آنهایی خواهد بود که پشتیبانی از طریق کمک های مالی.

اما ایالات متحده با چین و روسیه در میان کشورهای ابراز علاقه COVAX با توجه به GAVI.

و اتحادیه اروپا منبع هفته گذشته گفت که کمیسیون اروپا است که بلوک را بازوی اجرایی و منجر اتحادیه اروپا مذاکرات با داروسازان است توصیه کشورهای اتحادیه اروپا برای خرید COVID-19 واکسن از طریق COVAX.

“من نگران هستم” گفت: Thomas Bollyky مدیر بهداشت جهانی برنامه در شورای روابط خارجی. “چه اتفاق می افتد با تعداد انگشت شماری از کشورها که در حال قفل کردن عرضه واکسن رقابت با چند جانبه عرضه می پردازد.

“در پایان روز واکسن تولید منابع محدود است. شما می توانید آن را گسترش دهد اما تنها بسیار است.”

کارشناسان تخمین می زنند این جهان می تواند منطقی امیدواریم که حدود 2 میلیارد دوز موثر COVID-19 واکسن تا پایان سال آینده اگر چند تن از نامزدهای اثبات موثر در تسریع در اواخر مرحله محاکمه در حال حاضر در جریان است. COVAX هدف این است که برای توزیع دوز برای حداقل 20 درصد از آن امضا کردن کشورهای منطقه ،

یکی دیگر از دو سال ؟

برکلی از GAVI گفت که اگر خود را علاقه مند به کشورها یا مناطق جامعی کسانی که به پوشش خود در کل جمعیت به جای به اشتراک گذاری آنها را در سراسر کشور و حفاظت بیشتر در معرض خطر مردم اول – همه گیر می تواند کنترل شود.

“اگر شما سعی کنید به واکسیناسیون کل ما (و) در کل اتحادیه اروپا, برای مثال, با دو دوز از واکسن – سپس شما می خواهم به حدود 1.7 میلیارد دوز. و در صورتی که تعداد دوزهای است که در دسترس وجود دارد نه بسیاری چپ برای دیگران.”

اگر تعداد انگشت شماری یا حتی 30 یا 40 کشور باید واکسن اما بیش از 150 دیگران نیست “پس این بیماری همه گیر خواهد شد و خشم وجود دارد” برکلی گفت.

“این ویروس … حرکت در اطراف مانند رعد و برق. بنابراین شما را تا پایان در یک وضعیت که در آن شما نمی خواهد بود قادر به بازگشت به حالت عادی. شما نمی قادر خواهد بود به تجارت, گردشگری, مسافرت, تجارت, مگر اینکه شما می توانید کل همه گیر می شود آهسته.”

او و اسمیت و دیگر کارشناسان بهداشت گفت: پایان دادن به این بیماری همه گیر به معنای پایان دادن به آن در سطح جهان است.

“این تفاوت از یک بیماری همه گیر (برای) دو سال دیگر به عنوان مخالف به یک سال” اسمیت اضافه شده است. “اقتصاد سلامت و عواقب ناشی از آن ها بسیار زیاد است.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر