واکسن هزینه های ظهور به عنوان موانع به کروناویروس بودجه مقابله

واکسن قیمت پدید آمده است به عنوان یک نهایی موانع به یک معامله بر روی میلیاردها دلار بودجه برای مبارزه با کروناویروس.

مذاکره کنندگان در کنگره امیدوار هستند به پرده بودجه مقابله به زودی اما از اوایل جمعه شب قانونگذاران و کارکنان بالا بودند haggling over نهایی چسبیده امتیاز.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerOvernight انرژی: نمایندگان مجلس با سر و صدا به اضافه کردن مقررات به حرکت سریع لایحه انرژی | سازمان حفاظت محیط زیست هیئت مدیره سوالات جایگزینی اوباما-دوران انتشار قانون | Dem سناتور می پرسد ناظر به بررسی دو سازمان حفاظت محیط زیست قوانین و قانونگذاران سر و صدا برای اضافه کردن مقررات به حرکت سریع لایحه انرژی را ندارد coronavirus سیاسی — آن را متوقف و به جای آن بیشتر (D-n. y.) گفت: هزینه واکسن شد “یکی از استدلال است که هنوز هم مورد مناقشه است.”

“ما می خواهیم مطمئن شوید — شما می دانید ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را هم با واکسن است که هیچ کس هر چه درآمد خود را جلوگیری از گرفتن واکسن زیرا آنها می توانند آن را ندارند” شومر گفت.

تبلیغات

دموکرات ها در حال هل دادن را شامل هزینه کنترل واکسن و یا تست کیت توسعه در پاسخ به coronavirus آنها به عنوان آماده سازی برای ثبت نام در میلیاردها بودجه جدید.

“ما هنوز در حال مذاکره با چند مورد برجسته به خصوص در اطراف قیمت واکسن و داروهای تهیه شده تحت این لایحه است. ما انتظار داریم این مکمل شامل عظیم سرمایه گذاری های عمومی در توسعه واکسن و درمان و ضروری است که آمریکایی ها نمی gouged برای داروهای خود را به دلار مالیات پرداخت می شود به منظور توسعه یک” خانه دموکراتیک مشاور گفت.

جمهوری خواهان می گویند آینده لایحه را شامل خواهد شد “قابل توجهی” مقدار پول نسبت به توسعه یک واکسن است که دولت مراقبت های بهداشتی کارشناسان می گویند بین یک سال و 18 ماه دور.

سناتور. Roy BluntRoy Dean BluntCongress تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت معاملات کنگره بسته در معامله برای .5 میلیارد دلار در coronavirus بودجه مک کانل می گوید او نمی تصميم مغلوب ساختن پیشی جستن اینتل نامزد بیشتر (R-Mo.), یک عضو رهبری سنا و مجلس تخصیص بودجه و کمیته ای به نام مبارزه با بیش از واکسن یک “ساخته شده تا موضوع را رک و پوست کنده.”

“من فکر نمی کنم وجود دارد تا به حال شده است یک واکسن تهیه شده به صورت یک بیماری همه گیر است که مردم ندارد, دسترسی آسان به” بی پرده گفت. “من فقط فکر می کنم این مسئله ای است که شاید متناسب با جریان سیاسی بحث شده است اما هیچ واقعیت چه اتفاقی می افتد اگر شما یک بیماری همه گیر و شما توسعه یک واکسن به طور خاص برای آن.”

تبلیغات

سنا و رئیس کمیته تخصیص بودجه ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbyCongress تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت معاملات کنگره بسته در معامله برای .5 میلیارد دلار در coronavirus بودجه این هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه بیشتر (R-Ala.) نشان داده بود که او نمی خواست آمریکایی ها به رد یک واکسن به دلیل هزینه های مالی گفتن خبرنگاران در جمعه شب که “من فکر نمی کنم هر آمریکایی باید دسترسی به دارو است.”

قانونگذاران قفل شده در روز از مذاکرات به عنوان آنها سعی می کنند برای نهایی کردن معامله در اورژانس coronavirus بودجه. نه افراد همه در ایالت واشنگتن در حال حاضر از درگذشت این ویروس در حال رشد وجود دارد نگرانی در مورد شیوع گسترده در ایالات متحده است.

دو منبع آشنا با این مذاکرات هیل گفت: در روز دوشنبه که آنها به دنبال ارائه $7.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس هر چند که شکل نبود قفل شده است. که حدود سه برابر $2.5 میلیارد در ابتدا درخواست کاخ سفید است.

خانه امید برای رای دادن به عنوان به زودی به عنوان چهارشنبه در coronavirus لایحه هر چند رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerBiden, Klobuchar به آدرس AIPAC از طریق ویدئو نمایندگان مجلس با اختصاص نظارت اتاق به Cummings, پرده پلاک های آسیب پذیر دموکرات بریس برای ساندرز بالای بلیط بیشتر (D-Md.) اشاره کرد این لغزش می تواند تا پنج شنبه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellCongress تصدیق نهایی coronavirus بودجه نظارت معاملات مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدار با اوباما در میان بست نظارت مبارزه با کنگره بسته در معامله برای .5 میلیارد دلار در coronavirus بودجه بیشتر (R-Ky.), در ضمن اشاره کرد که “با همکاری” سنا می تواند رای قبل از خروج از شهر به احتمال زیاد روز پنج شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>