و رژیم صهیونیستی است. نرتهم نشانه همجنسگرایان ضد تبعیض عمل به قانون

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) امضا لایحه به قانون است که گسترش عدم تبعیض در حمایت public اشتغال مسکن و اعتبار بر اساس گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا مسابقه.

این لایحه مانند قانون کنترل اسلحه نرتهم امضا جمعه می رود به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

“این قانون می فرستد قوی, پیام روشن—ویرجینیا یک محل که در آن همه مردم خوش آمدید به زندگی و کار و بازدید و بالا بردن یک خانواده” گفت: Northam, با توجه به یک گزارش از WRIC.

تبلیغات

“ما در حال ایجاد یک جامع مشترک المنافع که در آن وجود دارد فرصت برای همه است و همه با عدالت رفتار شود. دیگر نمی خواهد LGBTQ ویرجینیایی را به ترس از اخراج شدن اخراج و یا محروم خدمات در اماکن عمومی به دلیل که آنها چه کسانی هستند.”

با توجه به خروجی اخبار قانون نشانه یک نقطه عطف برای جنوب, ساخت ویرجینیا برای اولین بار دولت به تصویب “جامع حمایت” برای جامعه همجنسگرایان.

پس از امضای همجنسگرایان طرفداران وزن در.

“در حال حاضر به عنوان کشور و جهان می پردازد بی سابقه ای همه گیر است مهم تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که رهبران به دنبال آن هستید را برای همه ما” Alphonso دیوید جمهور از کمپین حقوق بشر (HRC) در بیانیه ای گفت. “در این دوره از قطعیت آن را حیاتی است که همه ما در حال محافظت از تعصب به عنوان ما به دست آوردن یک زندگی دسترسی به مسکن و بهداشت و درمان و به دنبال کالا و خدمات است.”

در سال گذشته ورق گرم صرف 250.000 دلار در انتخاب نرم افزار-تجاوز نامزدها در سراسر ویرجینیا و در نوامبر سال 2019 هر دو مجلس سنا دولت و مجمع عمومی بدبختانه دموکرات.

در قانون فعلی وجود ندارد صریح و روشن در حمایت از کارگران و یا مستاجران بر اساس گرایش جنسی — هر دو در ایالت ویرجینیا و در سطح فدرال.

تبلیغات

حرکت از فرماندار می آید به عنوان دادگاه عالی برنامه که آیا عنوان هفتم از حقوق مدنی عمل می کنند که منع تبعیض اشتغال بیش از “جنسیت” را پوشش می دهد هویت جنسیتی و گرایش جنسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزن در برابر کارگران در گرایش جنسی موارد استدلال می کند که زبان از عنوان هفتم را پوشش نمی دهد و کارکنان.

“در سال 1964 عادی عمومی معنای ‘جنسیت’ بود بیولوژیکی ، آن را شامل فراجنسیتی وضعیت” وکیل ژنرال نوئل J. فرانسیسکو و وزارت دادگستری وکلای نوشت: در SCOTUS مختصر.

فرانسیسکو گفت: قانون باید تفسیر به طور خاص در زمینه تبعیض نژادی نه هویت جنسیتی یا جنسی.

“در این زمینه خاص از عنوان هفتم — قانون در اصل طراحی شده برای از بین بردن اشتغال تبعیض نژادی و اقلیت های دیگر — آن را به خصوص روشن است که منع تبعیض به دلیل ‘جنسیت’ با اشاره به رفتار نابرابر مردان و زنان در محل کار” آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>