اوتار پرادش اجازه دهید به مغازه ها و سوپر مارکت ها باز مهار منطقه هنجارهای ماندن

دهلی نو: این اوتار پرادش دولت روز یکشنبه مجاز و مغازه ها و سالن ها و تک با نام تجاری سوپر مارکت ها برای باز کردن از 9 صبح تا 9 شب آن را به عنوان مجموعه ای از برای آرامش دو ماه را مستند به بازگرداندن سلامت اقتصاد دولتی است. مستند محدودیت های ویژه در مهار مناطق را در محل باقی می ماند تا 30 ژوئن.

“آغاز فردا ما باید روند باز کردن قفل در چهار مرحله است. تنظیم مهار مناطق حصول اطمینان از آستان تحویل و غربالگری پزشکی و دیگر خدمات ضروری وجود دارد – به غیر از آن همه چیز محدود خواهد شد. در بقیه مناطق ما به دنبال آزادی تا آنجا که ممکن است. فعالیت های اقتصادی هستند که در دولت…ما را در تمرکز بر چگونه برای افزایش فعالیت های اقتصادی با تضمین اجتماعی فاصله” دولت وزیر یوگی Adityanath به خبرنگاران گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی امروز.

یک روز پس از اتحادیه و وزارت خانه آرام راهنمای مستند در پنجمین مرحله اوتار پرادش دولت صادر دستورالعمل های دقیق برای نمودار کردن فعالیت های اقتصادی حرکت افراد و کالاها و همچنین بهتری تعاریف مهار مناطق.

“هیچ بزرگ کارکردهای اجتماعی و یا تجمع جمعی برگزار خواهد شد. قوانین و مقررات مربوط به مراسم عروسی و مجالس ترحیم را به رعایت شود. این تسهیلات داده شده تا که به مردم را بیشتر آگاه…من معتقدم که مردم در حال حاضر آماده پذیرش سرود که آنها برای محافظت از خود و دیگران در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس” او اضافه شده است.

دقیق دستورالعمل منتشر شد ساعت پس از وزیر را در کنفرانس مطبوعاتی گفت: دولت اتاق را باز با 100% اما با حضور مبهوت شیفت که آغاز و پایان زمان خواهد بود از هم جدا شده توسط یک ساعت.

“ما به دنبال در 100% حضور و غیاب در ادارات دولتی اما در سه شیفت با مبهوت زمانبندی…اجتماعی زیر فاصله با استفاده از ماسک های عفونی. حرارتی اسکن بیش از حد استفاده می شود هر جا که لازم است برای اطمینان 100% حضور و غیاب” اوتار پرادش اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish K Awasthi خبرنگاران گفت: در یک جلسه رسانه در لکنو.

او افزود که کار واحدهای صنعتی و خوشه را به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای ملاقات کرد در حالی که انجام کار از جمله اطمینان از دسترسی به حمل و نقل که در شیفت شب کار می کنند اتفاق می افتد.

ساخت یک ذکر ویژه از شورای ملی مقاومت منطقه Awasthi اضافه شده است که دولت های منطقه اداره پلیس و وزارت بهداشت مقامات باید اطمینان حاصل شود که اقدامات لازم مانند عبور و غیره در محل قرار داده و با در نظر گرفتن محدودیت های محلی به عنوان در هر مورد نیاز.

روز یکشنبه بیهار بیش از حد اعلام کرد که مستند محدودیت ادامه خواهد داد در مهار مناطق تا 30 ژوئن. تحت دستورالعمل صادر شنبه اتحادیه دولت متحده به قدرت بیشتر برای تصمیم گیری در محدود کردن فعالیت های غیر مهار مناطق شناسایی مناطق بافر تنظیم حرکت افراد بر اساس بهداشت عمومی دلایل و بازگشایی موسسات آموزشی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>