یوتا دیگر سناتور جمهوری خواه فاصله خود از رامنی

ایالت یوتا مایک لیمایکل (مایک) Sibley LeeMike لی دفاع رامنی پس از رای دادن در شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه رند پل به “اصرار” بر خلاف کاران سوال های مسدود شده توسط جان رابرتز, جان رابرتز بلوک های رند سوال بر خلاف کاران بیشتر (R) فاصله خود را از خانه-دولت همکار سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneySusan Collins چلنجر: ‘من می خواهم رای به حذف برگ برنده اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R-یوتا) چهار شنبه شب به tweeting “کسانی که رای به حذف” رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ” بیشتر از “بسیار اشتباه است.”

Lee ارسال صدای جیر جیر خود را چند ساعت پس از رامنی را لرزاند کاپیتول هیل با یک طبقه سنا سخنرانی که در آن او را متهم به رئيس جمهور از “هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” و “آشکار حمله به ما انتخابات حقوق.”

رامنی رای به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر حمایت از مقاله من شارژ با سوء استفاده از قدرت. او و دیگر جمهوری خواهان مجلس سنا رای به اخراج مقاله دوم ادعا انسداد کنگره است.

تبلیغات

او تنها جمهوری خواه به رای محکومیت در دو مقاله.

پس از رای گیری لی تبریک مغلوب ساختن پیشی جستن برای ضرب و شتم و فشار برای حذف او از و رای گیری در سال 2020 است.

“تبریک realDonaldTrump. من به دنبال به جلو به شما پنج سال آینده ، کسانی که رای به حذف شما در اشتباه بودند. بسیار اشتباه” او هنوز توییتی.

رامنی و لی نظرسنجی در مورد به طور مساوی در ایالت یوتا در پاییز.

یک UtahPolicy.com نظرسنجی منتشر شده در ماه اکتبر نشان داد که رامنی با 46 درصد تصویب امتیاز و 51 درصد مخالفت امتیاز.

این بررسی نشان داد لی با 43 درصد تصویب امتیاز و 47 درصد مخالفت امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>