یوتا شروع به بازگشایی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش

تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالت یوتا در ادامه به افزایش در روز یکشنبه به عنوان دولت آسانسور محدودیت اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی شده است.

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت (R) قرار داده شده دولت تحت عنوان “خطر متوسط” پروتکل شروع جمعه اجازه می دهد برخی استقرار از جمله ورزشگاه و سالن به بازگشایی و رستوران ها شروع به ارائه ناهار خوردن-در گزینه با احتیاط در محل.

دولت هنوز ضبط جدید را تایید کرد COVID-19 موارد با مجموع 5,175 عفونت گزارش شده که از یکشنبه.

تبلیغات

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 194 جدید مثبت COVID-19 مورد در روز یکشنبه که بزرگترین روزانه پرش در بیش از یک ماه و دومین-پرش از 203 در مارس 2, سالت لیک تریبیون گزارش داد.

کاخ سفید دستورالعمل های توصیه متحده و مناطق را رو به پایین مسیر از مستند COVID-19 موارد ظرف مدت 14 روز قبل از بازگشایی اقتصاد.

یوتا وزارت بهداشت, اما, ابراز اعتماد به دولت را بازگشایی رویکرد است.

“ما امیدواریم که به عنوان هر کس می شود بیشتر است که تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک به عنوان مشخص شده توسط فرماندار [گری هربرت] و بهداشت عمومی [مقامات] را حفظ خواهد کرد ما در مورد نرخ در بررسی” Charla هیلی, گروه, سخنگوی نوشت: روز یکشنبه در یک ایمیل به تریبون.

Salt Lake County Health Department سخنگوی نیکلاس Rupp به این روزنامه گفت که وجود دارد می تواند یک افزایش در موارد اگر Utahns نمی پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

“تنها راه این است که رفتن به محل کار — برای کسب و کار باز است اگر همه می کند خود را در بخشی و می پوشد چهره خود را پوشانده اند زمانی که آنها در مکان و باقی می ماند 6 فوت دور از مردم در خانواده خود,” او گفت: تریبون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>