یوتا بسته بندی گوشت گیاه باقی می ماند باز پس coronavirus شیوع

یک کارخانه بسته بندی گوشت در ایالت یوتا باز می ماند با وجود های اخیر شیوع کروناویروس که باعث می شود تا یک سوم از دولت جدید موارد است.

یک JBS گوشت گیاه در هیریوم یوتا تا به حال 287 کارکنان تست مثبت برای coronavirus از 1,024 کارکنان این آزمایش KUER گزارش شده است. یوتا را تجربه کرده سنبله در موارد بیش از دو هفته گذشته.

در حالی که این تاسیسات هنوز باز است آن است که عامل در کاهش ظرفیت در این هفته یک JBS سخنگوی هیل گفت:.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر امضا فرمان اجرایی در 28 آوریل وادار گوشت فرآوری گیاهان به باز بماند پس از شیوع کروناویروس موجب تعطیلی و منجر به کمبود در فروشگاه های مواد غذایی و فست فود های زنجیره ای.

این JBS سخنگو گفت: آنها در حال نگه داشتن گیاه را باز کنند چرا که آنها باور دارند که آن را بی خطر است.

“ما نمی خواهد کار یک مرکز اگر ما باور نمی کنم آن را بی خطر است و ما در حال اجرا گیاه در سطح ما با توجه به تست” سخنگوی گفت.

تمام غذاهای تایسون و Smithfield گیاهان نیز در حال حاضر باز هر دو شرکت گفت: تپه. بیش از 11,000 موارد COVID-19 بسته بود به Tyson Foods, Smithfield, مواد غذایی و JBS گیاهان به عنوان ممکن است.

“ما به تازگی با همکاری یوتا وزارت بهداشت برای ارائه اجباری در تست های ما هیریوم نیروی کار است. ما زیر CDC هدایت به قرنطینه همه اعضای تیم که آزمایش مثبت است و ما انجام شده اضافی عمیق تمیز کردن گیاه” در JBS سخنگوی گفت.

این شرکت گفت: همچنین پس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) راهنمایی در سراسر ایمنی و اجتماعی فاصله.

برخی از کارکنان این شرکت در اعتراض روز سه شنبه خواستار تسهیلات نزدیک سالت لیک تریبیون گزارش داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بر مه 19 که زنجیره غذایی بود که تقریبا کار کاملا دوباره.’ در آن زمان JBS و Smithfield تا به حال هیچ امکانات بسته اما Tyson Foods تا به حال یک بسته مرغ تسهیلات در Wilkesboro, N. C., که پس از بازگشایی شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>