دهلی نو:
آمریکا تجارت نماینده (USTR) حرکت برای حفظ هندوستان در اولویت فهرست سازمان دیده بان برای ثبت هنجارهای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از دسترسی مقرون به صرفه مواد مخدر در برابر covid-19 بهداشت گفت: فعالان.

این USTR اواخر روز چهارشنبه منتشر شد ویژه آن 301 گزارش که در آن ادامه داد: به جای هند در اولویت فهرست سازمان دیده بان برای عدم کافی بهبود به مالکیت معنوی آن چارچوب است. این گزارش به طور خاص برجسته شده مشکل بخش 3(d) از هند ثبت اختراع قانون که اجازه نمی دهد برای ارائه اختراعات به صورت تدریجی و نوآوری است.

“در بخش دارویی, بخش 3(d) از هند ثبت اختراعات قانون همچنان مشکل ساز است. یک مفهوم از آن محدودیت در ثبت اختراع-واجد شرایط موضوع این شکست به مشوق نوآوری است که می تواند منجر به توسعه و پیشرفت با مزایای برای بیماران” این USTR گفت: در آن گزارش.

پزشکان بدون مرز’ (MSF) دسترسی کمپین همچنین به عنوان شناخته شده پزشکان بدون مرز گفته است که ویژه 301 گزارش تهدید کشورهایی مانند هند با تحریم ها به دستور شرکت های دارویی و با هدف مسدود کردن بیشتر مقرون به صرفه نسخه عمومی از داروها و نگه داشتن قیمت های خود را بالا حتی در وسط این بیماری همه گیر.

“این COVID-19 pandemic به ارمغان می آورد به نور چگونه مالکیت فکری قوانین و مقررات مانع برای دسترسی مردم به درمان تشخیص و واکسن در سطح جهان است. به عنوان یک نتیجه تعداد فزاینده ای از کشورها—از شیلی به آلمان—نشان داده اند که آنها آماده هستند به صدور مجوز اجباری برای غلبه بر انحصار کنترل بر ابزار پزشکی به آدرس گیر” MSF دسترسی کمپین در بیانیه ای گفت.

بهداشت جهانی گروه فعال اضافه شده است که دولت ایالات متحده باید در نظر نمی تنبیه کشورها برای استفاده از گزینه قانونی صدور مجوز اجباری که اجازه می دهد تا generic داروسازان برای تولید یک محصول انحصاری بدون نیاز به کسب اجازه از ثبت اختراع دارنده.

در حالی که بسیاری از کشورها با توجه به صدور مجوز اجباری به خصوص اگر امیدوار کننده مواد مخدر مانند Gilead Sciences Inc را remdesivir با موفقیت کامل آزمایش های بالینی و هند بوده است تمایلی به انجام این کار.

نعناع در روز سه شنبه گزارش داد که دولت هند در شمارش مستقر در کالیفرنیا جلعاد به طور داوطلبانه موضوع generic مجوز برای داروی ضد ویروسی است و ممکن است فشار این شرکت برای صدور مجوز اجباری پس از سوخته آن با جلعاد هپاتیت C داروی Sovaldi در 2015.

سپس رد اولیه جلعاد را درخواست حق ثبت اختراع در زمینه که در آن بود که بهبود قابل توجهی بیش از قبل ترکیب طراحی و توسعه توسط شرکت دیگری شد flashpoint در هند-روابط ایالات متحده.

دیگر فعالان می گویند که هند نباید تسلیم فشار آمریکا تاکتیک و باید همچنان با آن هنجارهای دقیق برای گرفتن حق ثبت اختراع برای دارو به خصوص در این زمان از یک بیماری همه گیر.

“هند سیاست گذاران نباید منصرف توسط این نوع از طرفه تاکتیک فشار از سوی ایالات متحده و این نیز هیچ قانونی تحت حمایت بین المللی تجارت هنجارهای. تنها اقدام آنها می تواند گرفته شده از نظر قانونی بود حذف هند از GSP که آنها در حال حاضر انجام می شود. بنابراین هند است که چیزی برای از دست دادن در حال حاضر” K. M. Gopakumar حقوقی, مشاور جهان سوم شبکه بین المللی غیر انتفاعی تحقیقات و حمایت سازمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im