ما زنان تیم ملی فوتبال برای بازی در سان خوزه در آوریل 14,

به عنوان آنها آماده شدن برای این تابستان المپیک ما زنان تیم ملی بازی خواهد کرد چند tune-up مسابقات از جمله بازی در مقابل برزیل در سن خوزه در تاریخ 14 آوریل.

ایالات متحده آمریکا همچنان ادامه دارد و خود را بسیار عالی اجرا از فرم برنده کونکاکاف المپیک مسابقات مقدماتی قهرمانی تحت رهبری مربی جدید Vlatko Andonovski که جایگزین جیل الیس بعد از او پا به پایین هدایت تیم 2019 فیفا جام جهانی زنان. از آن خواهد شد اولین بار خود را در منطقه خلیج برای تیم ملی پس از آنها برنده این مسابقات در سال گذشته است.

برزیل در حال حاضر در رتبه نهم در جهان با تیم ایالات متحده آمریکا ادعا نقطه بالا.

“من دوست دارم بازی بزرگ” گفت: Andonovski. “حتی اگر آنها دوستانه بازیکنان ما عشق بازی های بزرگ و من می دانم که طرفداران عشق به دیدن ما بازی بهترین تیم در جهان پس از این مسابقات در ماه آوریل خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده و همچنین آزمون برای تیم ما و بازیکنان است.”

در المپیک مسابقات انتخابی تیم ایالات متحده آمریکا در شکست نخورده بود با به ثمر رساندن 25 گل و نه اجازه می دهد مخالفان به اسلات تک توپ را به تور. آنها شکست کانادا که او نیز به دست آورده اسکله به بازی های المپیک در فینال 3-0. لیندزی Horan به ثمر رساند و شش گل برای USWNT به دنبال هم تیمی تعمید مطبوعات که قرار داده میشه پنج نفر در این مسابقات است.

همچنین: Ex-ما بازیکن فوتبال, مربی منجر به رقیب SF تیم فوتبال

قبل از بازی های المپیک این تیم را مشغول هماهنگ کردن برنامه. آنها را در SheBelieves جام در ماه مارس مواجه خاموش در برابر انگلستان و ژاپن و اسپانیا. آنها را نیز در استرالیا در سالت لیک سیتی در آوریل 10 و گزارش آلمان در شرق هارتفورد, Conn. در 6 ژوئن.

تیم زنان بازی های برگزار شده است ده بار در سن خوزه برنده شدن در هر بازی. آوریل 14 بازی برگزار خواهد شد در این زلزله خانه ورزشگاه با کیکآف در 7 p. m. بلیط فروش عمومی در فوریه 19.

ویرایشگر عکس آنلاین داگلاس زیمرمن نظارت SFGATE را Instagram را پوشش می دهد و منطقه خلیج فوتبال در SFGATE این وبلاگ زیبا. مشاهده آخرین مطالب و ارسال او اخبار راهنمایی در dzimmerman@sfgate.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>