ما می خواهد تجارت با هند به طور عادلانه و متقابل: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دهلی نو: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه با انتقاد هند برای قرار دادن تعرفه بالا بر ما کالا حتی به عنوان دو طرف نشان داد که محدود معامله تجاری می تواند به پایان سال و مذاکرات جامع برای رسیدن به توافق تجارت آزاد می تواند شروع به پس از آن.

“هند بالاترین تعرفه ملت در جهان به معنی شارژ تعرفه به خودی. به من گفت: (به ساعت نارندرا) ما باید برای متوقف کردن که حداقل آنچه که مربوط به ما است. به طوری که آنها را در درک که” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس در دهلی نو. اعلام کرد او می خواهد روابط متقابل تهمت دوباره مثالی از هارلی دیویدسون—کینه حیوان خانگی او. “هارلی دیویدسون به پرداخت فوق العاده, تعرفه زمانی که آنها ارسال موتور سیکلت در اینجا. زمانی که هند می فرستد موتور سیکلت به ما وجود دارد عملا هیچ تعرفه. من گفتم این ناعادلانه است و ما در حال کار با آن را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تهدید به اعمال بالا tit-for-tat تعرفه های محصولات هندی اگر هند را کاهش نمی دهد تعرفه آن برای محدود کردن تجارت تعادل. “ما یک کسری بودجه فوق العاده ای برای بسیاری از سال و هند به 30 میلیارد دلار با هند آن را در حال حاضر به 24 میلیارد دلار به دلیل آنچه که ما انجام شده است. اما هنوز هم که بیش از حد بالا است. ما باید یک 24 میلیارد دلار کسری,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد چین به عنوان یک یادآوری از چگونه او مجبور است که کشور برای خرید محصولات ما با تحمیل بالاتر از تعرفه بر کالاهای چینی.

“با چین کار می کرد یک معامله و ما آن را کار کرده به دلیل تعرفه های… آنها (هند) می خواهید یک معامله با ما. درست مثل چین است. همه گفت: شما نمی خواهید به یک معامله با چین, من یک معامله با چین است. این یک معامله بزرگ” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور گفت که او انتظار اولیه معامله تجارت به اتفاق می افتد و پایان سال. “من می خواهم بگویم اگر این معامله اتفاق می افتد با هند آن است که نسبت به پایان سال. و اگر آن اتفاق نمی افتد ما چیز دیگری است که می تواند رضایت بخش خواهد بود که بسیار خوب است.”

به طور جداگانه و تجارت, وزیر Piyush Goyal گفت: یک رویداد سازمان یافته توسط کنفدراسیون صنعت هند “در جبهه اقتصادی داشتن تقریبا بسته آخرین خطوط محدود معامله تجارت و با اعلام یک مقدار بزرگتر معامله تجارت در اینده نزدیک ما نقل مکان کرد به یک سطح جدید از تعامل.”

پیش از آن در روز مودی طی مشترک خود را به آدرس مطبوعات همراه با تهمت و گفت: هر دو از رهبران خواسته اند به صورت قانونی بررسی صلاحیت محدود پیمان تجارت مورد توافق بین دو طرف است. “مذاکرات میان دو تجارت وزرای شده است سازنده باشد. رئیس جمهور تهمت و من امروز به توافق رسیدند که تیم ما را به شکل قانونی به درک که رسیده بین ما تجارت وزیران. ما توافق کرده اند که برای مذاکره در یک معامله تجاری. ما امیدواریم که برای سود متقابل آن را به یک نتیجه خوب,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما ایجاد خواهد شد حضور دائمی آمریکا بین المللی توسعه و سرمایه گذاری پارسیان در هند به ارائه منابع مالی برای پروژه های توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>