خزانه داری ایالات متحده به توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن در Infinite این هفته می گوید: Mnuchin

خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin گفت: Infinite بود تحت امنیت ملی بررسی و که آژانس او را توصیه به رئیس جمهور در مورد محبوب چینی متعلق به ویدئو های برنامه این هفته است.

این دیدگاه نخستین بار است که دولت آمریکا اذعان کرده است که Infinite تحت بررسی توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) که scrutinizes معاملات خارجی acquirers بالقوه برای امنیت ملی خطرات و رهبری خزانه داری.

“Infinite تحت CFIUS نقد و بررسی. ما خواهد بود با ساخت یک توصیه به رئیس جمهور این هفته پس ما باید مقدار زیادی از گزینه های” Mnuchin گفت.

رویترز در گزارش ماه نوامبر که برنامه چینی پدر و مادر پکن ByteDance تکنولوژی شرکت بود که جستوجو کرد توسط CFIUS بیش از آن 1 میلیارد دلار خرید از رسانه های اجتماعی برنامه موسیقی.ly پس از قانونگذاران نگرانی بیش از چگونه آن را در فروشگاه ها اطلاعات شخصی و همچنین اتهامات سانسور.

یک Infinite نماینده گفت: این شرکت نمی تواند اظهار نظر در CFIUS مسائل اما افزود که Infinite مشغول به کار بود به “توسعه بهترین در کلاس زیرساخت های امنیتی” و ترویج یک برنامه امن را تجربه کنند.

این کمیته می تواند نیروی ByteDance برای باز کردن معامله و یا اقدامات دیگر برای کاهش تهدید امنیت ملی.

رویترز گزارش داد که روز چهارشنبه که ByteDance دریافت پیشنهاد از برخی از سرمایه گذاران از جمله سکویا و کلی اطلس به انتقال اکثریت مالکیت از Infinite به آنها.

برخی از ByteDance سرمایه گذاران ارزش نهادن به این نرم افزار محبوب در حدود 50 میلیارد دلار است. ایسنا

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر