ما فوتبال اجازه می دهد تا بازیکن را به زانو زدن در طول سرود

U. s. Soccer هیئت مدیره رای دادند و روز شنبه به پایان لیگ ممنوعیت زانو طول سرود ملی به عنوان اعتراض غرق ملت بیش از مرگ جورج فلوید.

آسوشیتد پرس گزارش داد که اعضای هیئت مدیره نقل مکان کرد و به طور رسمی پایان این ممنوعیت در یک رای در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه. خبری که لیگ بود که با توجه به انجام این کار شد و اولین گزارش ESPN در اوایل این هفته با لیگ جمهور سیندی Parlow مخروطی بنا به گزارش رانندگی این مسئله است.

ممنوعیت تصویب رسید در سال 2017 پس از بازیکن ستاره مگان Rapinoe زانو طول سرود در همبستگی با سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri که شروع به عمل به عنوان وسیله ای برای اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی.

تبلیغات

“همه افراد به نمایندگی از فدراسیون تیم ملی باید ایستاده با احترام در طول بازی از سرودهای ملی در هر رویداد است که در فدراسیون نشان داده شده است” خواندن این قانون لغو چهارشنبه.

ایالات متحده آمریکا فوتبال ورزشکاران شورا که نشان دهنده فعلی و سابق, بازیکنان, به نام در این لیگ به کنار گذاشتن سیاست و عذر خواهی برای اجرای آن در اوایل این هفته.

“پس از آن و تنها پس از آن ما احساس می کنیم یک فصل جدید بین USSF و ورزشکاران خود را می توانید شروع. علاوه بر این, ما می خواهیم فوتبال ما به منظور توسعه یک طرح با اقدامات متمرکز بر ضد نژاد پرستی که به اشتراک گذاشته خواهد علنا با آن ورزشکاران ذینفعان کلیدی و طرفداران” آن را در بیانیه ای گفت.

NFL کمیسر راجر Goodell نیز تصویری منتشر شده در هفته گذشته عذرخواهی برای شناخت بازیکنان تظاهرات علیه خشونت پلیس هر چه زودتر. زانو طول سرود ملی شده است یک نقطه از مشاجره بین برخی از صاحبان تیم ها و بازیکنان در گذشته است.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز در اعتراض به,” او گفت:

“بدون سیاه بازیکنان خواهد بود وجود دارد هیچ لیگ ملی فوتبال و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان” Goodell اضافه شده است.

این حرکت به عنوان اعتراضات فوران در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. تصویری از دستگیری او نشان داد یک افسر زانو در گردن او برای چند دقیقه به عنوان فلوید بارها و بارها خواسته برای کمک های پزشکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>