کری بپرسید آمازون برای بهبود درمان از کارگران و شیوه های ایمنی

سان فرانسیسکو: در نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, 15 سناتور آمریکا را بر نام این غول خرده فروشی آنلاین به منظور بهبود شیوه های ایمنی و درمان از کارگران آن است.

“هر عمل قرار می دهد که سود قبل از ایمنی کارگر است غیر قابل قبول” خواندن نامه امضا شده توسط برنی ساندرز کامالا هریس, الیزابت وارن و Cory Booker, در میان دیگران.

نامه درخواست پاسخ نوشته شده و از جمله آنچه در عمل این شرکت را در فوریه 21, آستانه روز دوشنبه گزارش.

در این نامه ذکر شده است که تحلیل های اخیر خود آمازون داخلی آسیب سوابق توسط اطلس نشان می دهد از این مرکز خاطر گزارش های تحقیقی و توسط یک ائتلاف از کارگران حمایت سازمان یافت اخلال در نرخ آسیب در آمازون انبار.

“تحقیقات اخیر به آمازون ایمنی سوابق متوجه شد که آسیب رای کارگران در آمازون امکانات بسیار بالاتر از نرخ آسیب برای کارکنان بخش خصوصی در ایالات متحده – و حتی برای انبار صنعت به طور کلی” می خواند این نامه است.

“آمازون ملال انگیز رکورد ایمنی بیشتری را نشان می دهد نگرانی برای سود از برای خود کارگران ایمنی و سلامت” در این نامه گفت.

آمازون سخنگو در بیانیه ای به The Verge گفته است که “هیچ چیز مهم تر است” به این شرکت از ایمنی کارکنان آن است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>