سنای آمریکا رای به مهار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران

هشت سناتور از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه که یک اکثریت bucked رهبری خود را برای پیوستن به دموکرات های زیر طبقه بندی شده ایران در جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که یک جمهوریخواه به نام بدترین مطبوعاتی او تا کنون شاهد بوده است.

این قطعنامه که میله های ایالات متحده از هر گونه اقدام نظامی علیه ایران بدون صریح تصویب توسط کنگره را به حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان به تصویب رساند که متن در فرم مشابه ماه گذشته است.

اما بسیار شبیه زودتر از تلاش کنگره برای پایان دادن به حمایت آمریکا از عربستان سعودی ویرانگر توهین آمیز در یمن تهمت است که تقریبا خاص به موضوع حق وتو با قانونگذاران فاقد اکثریت دو سوم برای سرنگونی آن است.

لحظات قبل از رای گیری یک موشک ناودان به عراق پایه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در حمله برای اولین بار در سایت پس از یک ماه دسامبر 27, حادثه کشته شدن یک ما پیمانکار با توجه به عراق و ما منابع امنیتی. وجود دارد هیچ گزارش فوری تلفات.

پیمانکار مرگ یک افزایش بحران است که در آن تهمت دستور حمله هواپیماهای بدون سرنشین در فرودگاه بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی ایران را قدرتمند ترین به طور کلی.

دموکراتیک Senator Tim Kaine معرفی قطعنامه سلیمانی پس از مرگ است.

در حالی که هشدار از عواقب وخیم از افزایش درگیری با ایران Kaine گفت: نقطه اصلی بود برای بازگرداندن قدرت از کنگره برای اعلام جنگ به عنوان املای در قانون اساسی ایالات متحده.

“توهین آمیز جنگ نیاز به یک کنگره بحث و رای دادن. این نباید یک بحث گزاره” Kaine گفت: در یک سخنرانی در آمریکا هستند.

این قطعنامه باعث می شود یک استثنا اگر ایالات متحده این است که “دفاع از خود از قریب الوقوع عمل می کنند.”

سناتور چاک شومر دموکرات رهبر گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تشدید تنش با کشتن سلیمانی.

“اجازه بدهید من روشن-هیچ کس در این اتاق را اشک ریخته بیش از مرگ ایرانی ژنرال سلیمانی,” او گفت:.

“اما این بدان معنا نیست که ما بی اعتنایی بالقوه عواقب ناشی از اعتصاب یا هر گونه مقایسه با عمل است.”

حرکت به هدف قرار دادن سپاه پاسداران را شکست داد

تنش افزایش یافت بین ایالات متحده و ایران پس از سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از denuclearization توافق مذاکره با سلف خود باراک اوباما و تحمیل تحریم های گسترده با هدف کاهش تهران منطقه ای نقش دارد.

سلیمانی رئیس نخبگان انقلابی سپاه در خارج از کشور, سپاه قدس لذت بردم نفوذ گسترده در درون رژیم مذهبی و دیده شد توسط ایالات متحده به عنوان سازماندهی حملات راکتی بر پایگاه های خود در عراق که نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

سنا شکست یک حرکت توسط سناتور تام پنبه پر سر و صدا, حریف ایران به معاف از هر گونه اقدام نظامی در جهت “تعیین شده سازمان های تروریستی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال گذشته تعیین شده و سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی که ایالات متحده انجام داده است تا به دولت بدن.

سناتور مارکو روبیو یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که Kaine قطعنامه را افزایش می دهد خطرات ناشی از جنگ.

“ایران فکر می کنم آنها می توانند به کشتن آمریکایی ها بدون قوی تلافی چرا که آنها را به اشتباه بر این باورند (تهمت) چهره دو حزبی محدودیت در تلافی جویانه گزینه” روبیو در توییتر نوشت.

اما تعدادی از جمهوری خواهان در مخالفت با این استدلال که کنگره باید قدرت تعیین جنگ است.

سناتور سوزان کالینز از نزدیک تماشا وزش جمهوری که رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح دادگاه گفت که او می خواست به دفاع از قدرت کنگره است.

او گفت: این قطعنامه نه بس در حال انجام فعالیت هایی مانند ناو گشت زنی در اطراف تنگه هرمز مهم chokepoint برای محموله های نفتی.

رژیم ایران باید “تفسیر این آرا به عنوان عدم حل و فصل در برابر تجاوز و بدگویی فعالیت در منطقه,” او گفت.

اما این قطعنامه گفت: نشان خواهد داد که “هیچ رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای ارتکاب نظامی ما به یک پایدار جنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im