آمریکا و رشد تولید پیش از نشست فدرال ریزرو تولید ناخالص داخلی

جم بسته بندی شده هفته از اخبار اقتصادی در می آید به عنوان قانونگذاران در واشنگتن بحث مقررات یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی به دنبال روی 2.2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون در ماه مارس به عنوان COVID-19 رسید.

کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر در حال انتظار برای دیدن اقتصاد این کشور کوچک بی سابقه ای 35% در ماه آوریل تا ژوئن چهارم زمانی که وزارت بازرگانی خود را منتشر پیشبرد تولید ناخالص داخلی برآورد در روز پنج شنبه.

اما برخی از بخش ها را آغاز کرده اند تندرست با خرده فروشی و فروش خانه های جدید دوره نقاهت بعد از coronavirus آمار و اطلاعات از سوی وزارت بازرگانی دوشنبه منتشر شد نشان سفارشات کالاهای بادوام افزایش 7.3% در تقاضا برای تجهیزات حمل و نقل.

اما آکسفورد اقتصاد هشدار داد که شیوع کروناویروس در ایالات متحده, که در آن بیش از 57,000 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت به دوشنبه را تهدید می کند, دستاوردهای.

“شکر راش از re-دهانه در حال حاضر پژمرده و تجدید حیات داخلی coronavirus موارد در کنار بسیار ضعیف تقاضا در زنجیره تامین و اختلالات تاریخی قیمت نفت پایین و سطح بالایی از عدم قطعیت را به شدت وزن در کسب و کار سرمایه گذاری” اقتصاد آکسفورد گفت.

یک حادثه نشست

در میان کالاهای بادوام اطلاعات تجهیزات حمل و نقل رشد 20 ٪ یا $9.2 میلیارد دلار به ویژه در میان وسایل نقلیه موتوری و قطعات که در آن سفارشات جدید بودند تا 85.7% و حمل و نقل افزایش یافت 83.1%.

در نشانه ای از بوئینگ ادامه مبارزات سفارشات جدید برای عدم دفاع, هواپیما, سقوط 462.3% عمیق به قلمرو منفی به عنوان مشتریان لغو سفارشات قبلا قرار داده شده با هواپیما ساز.

فدرال رزرو به احتمال زیاد خواهد شد را از جمله شاخص به حساب آن را به عنوان شروع خود در دو بعد سیاست جلسه روز سه شنبه اما چند حرکت بزرگ انتظار می رود پس از این کمیته در حال حاضر کاهش آن معیار نرخ وام به صفر در اواسط ماه مارس.

اگر تغذیه, رئیس, جروم پاول, آدرس, افزایش COVID-19 موارد او به احتمال زیاد تکرار “که فدرال رزرو آماده است در صورت لزوم به ارائه پشتیبانی بیشتر به اقتصاد” گفت: میکی لوی از Berenberg بازار سرمایه.

احتمال دیگر این است که فدرال رزرو ممکن است لینک آن جنبش از اعطای وام به نرخ تورم اقتصاد آکسفورد گفت.

تورم 0.6% در ماه ژوئن است اما انتظار می رود به پایین ماندن با COVID-19 مانع تقاضای مصرف کنندگان به خصوص با ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری هنوز هم بالا است.

وزارت کار گزارش داد حدود 1.42 میلیون مدعیان در هفته منتهی به 18 جولای.

تاریخی غوطه

گذاشته و آمریکایی ها بهره مند شده اند از اضافی $600 در کمک هر هفته تحت نظر مراقبت عمل می کنند اما این پول تنظیم شده است به پایان می رسد در روز جمعه و دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره در حال مذاکره بیش از احتمالا گسترش آن است.

تحلیلگران انتظار دارند آنها را به تصویب بیشتر محرک اما هنوز روشن نیست که چگونه آن را خواهد ساخت یا اگر این بودجه تصویب شود قبل از اورژانس مزایای بیکاری را اجرا کنید.

جمهوری خواهان مجلس سنا در روز دوشنبه رونمایی از $1 تریلیون دلار بسته است که رهبر اکثریت میچ مک کانل گفته بود “واقع بینانه” پیشنهاد چه خواهد بود “مناسب” برای اضافه کردن به بدهی های این کشور.

این لایحه را فراهم می کند برای دور دوم محرک چک و دسته دیگری از وام زیر چک حفاظت از برنامه.

اندازه گیری شد و تقریبا بلافاصله ناودان توسط قانونگذاران محافظه کار به عنوان بیش از حد گران قیمت و دموکرات در حال سقوط کوتاه از آنچه آمریکایی ها نیاز به آب و بحران اقتصادی.

با استناد به افراد آشنا با طرح واشنگتن پست گزارش داد جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا نیز می خواهید بریده بریده هفتگی سود به 200 تا زمانی متحده می تواند پیاده سازی یک سیستم به جای 70 درصد از کارگران بیکار دستمزد.

واشنگتن به طور همزمان نیروبخش برای انتظار سقوط در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی به یک سطح دیده نمی شود در سال, اما خسارت خواهد بود تا حدودی ریشه توسط یک بهبود در محصولات و خدمات ممکن است پیش از bounceback در ماه به IHS Markit گفت: در یک تجزیه و تحلیل.

“پیش بینی ما از 18.2 درصد رشد در سه ماهه سوم نشان دهنده ادامه داد: (اما کاهش) بهبود در خدمات تولید ناخالص داخلی و واژگونی جزئی در محصولات تولید ناخالص داخلی از دستاوردهای به نمایش گذاشته شده در طول ماه مه و ژوئن” گفتند.

انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه گزارش داد شرکت های انتظار بهبود در فروش و حاشیه سود و اشتغال پس از خاموش شدن ناگهانی.

اما در حالی که یک سوم از شرکت ها به حالت عادی بازگشت عملیات تقریبا همان مقدار انتظار نیست برای انجام این کار برای بیش از شش ماه بررسی گفت.

در بالا از این هفته انتشار داده خواهد کشت و گزارش های درآمدی شرکت های بزرگ شرکت های آمریکایی از جمله تکنولوژی رهبران اپل, آمازون, Facebook و گوگل و همچنین مک دونالد اکسون موبیل و بوئینگ.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر