ما prez نقش پیپر برای خواستگاری شرکت هند

دهلی نو:
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هماهنگی رهبران صنعت در روز سه شنبه است که او را سهولت مقررات برای جذب بیشتر سرمایه گذاری حتی به عنوان دو کشور کار می کرد به سوی گسترده تر معامله تجارت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در یک سفر رسمی دو روزه چندین ملاقات در هند صنعتگران از جمله Reliance Industries Ltd را Mukesh Ambani, Aditya Birla گروه کومار منگلم Birla Infosys, مدیر اجرایی Salil Parekh Biocon رئیس Kiran Mazumdar-Shaw, لارسن و Toubro رئیس گروه A. M. Naik, UPL رئیس Jai شروف, Cipla را Samina Vaziralli و ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra. صنعتگران دقیق کسب و کار خود و سرمایه گذاری در ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک صنعتگران برای سرمایه گذاری های خود را در ایالات متحده که منجر به ایجاد شغل و خواست آنها را به خود ادامه داد. او گفت که دولت او آماده بود برای کمک به کسب و کار رشد و شکوفایی در ایالات متحده است.

“ما در حال رفتن برای کاهش خیلی بیشتر قوانین و مقررات. برخی باید از طریق قانونی روند” نسبت ناروا گفت.

در دولت خود را طرفدار رویکرد کسب و کار رئیس جمهور ایالات متحده گفت که بازار سهام خواهد پرش اگر او دوباره انتخاب شد بعد از این سال. اما “اگر من برنده نیست, شما در حال رفتن به دیدن یک تصادف مانند شما هرگز قبل از دیده می شود” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت برنامه ریزی برای اعلام کاهش مالیات به زودی برای طبقه متوسط.

پیشتر در روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: دو کشور به زودی آغاز مذاکرات برای یک “بزرگ” معامله تجارت.

در ضمن در جلسه برگزار شده توسط فدراسیون هندی, اتاق بازرگانی, صنعت و تجارت, وزیر Piyush Goyal گفت: هند و آمریکا در دولت نهایی خطوط محدود معامله تجاری بین دو کشور وجود دارد و آن این است که یک مقدار بزرگتر معامله تجارت در اینده نزدیک.

“در جبهه اقتصادی داشتن تقریبا بسته آخرین خطوط محدود تجارت بسته است که ما باید نهایی (با ما) و با اعلام قابل توجه از یک مقدار بزرگتر معامله تجارت در اینده نزدیک, من فکر می کنم ما نقل مکان کرد به یک سطح جدید از تعامل که در آن ما خواهد شد نگاه کنید خیلی بیشتر از دو راه تجارت” Goyal گفت.

Goyal نشده یا محدود ایران که قریب الوقوع است و یا بزرگتر مشارکت, اما گفت که این امر تقویت همکاری بین دو کشور در دفاع و انرژی بخش است. “ما در حال رفتن به دیدن یک عمل بسیار بیشتری بین دو کشور در تقویت دفاع و انرژی همکاری” Goyal گفت.

هند روز سه شنبه همچنین توافق کردند به خرید بیش از 3 میلیارد دلار از پیشرفته از آمریکا تجهیزات نظامی متشکل از آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر.

دو کشور نیز در مذاکرات در محصولات کشاورزی و تجهیزات پزشکی نیز با آمریکا نیز فشار هند به تغییر آن قوانین مالکیت معنوی و به خصوص اجازه می دهد تا اختراع ثبت شده به صورت تدریجی و نوآوری است.

اما این مذاکرات باید نه به نظر می رسید به بارور ساختن و شده اند وجود دارد هیچ جزئیات در این طول مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>