ما رئیس جمهور تهمت به هند سفر 24-25 مارس

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در سفر هند در فوریه 24-25 کاخ سفید اعلام کرده است.

“رئیس جمهور realDonaldTrump & @FLOTUS سفر به هند از فوریه 24-25 به دیدار نخست وزیر @narendramodi! این سفر را بیشتر تقویت آمریکا و هند همکاری استراتژیک & برجسته و قوی و پایدار اوراق قرضه بین آمریکا و هند مردم” کاخ سفید گفته بود در یک پست توییتر اواخر روز دوشنبه.

نخست وزیر نارندرا مودی به حال اول دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به هند سفر و در طول سفر خود به کاخ سفید در ماه ژوئن 2017. دهلی نو بعد از تجدید دعوت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سفر هند به عنوان مهمان رئیس جمهوری, روز, رویداد, سال گذشته بود که دلیلی ندارد.

هند دعوت نامه به رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد توسط وزیر دفاع Rajnath Singh و وزیر امور خارجه S Jaishankar زمانی که آنها به نام مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید پس از ملاقات با همتایان آمریکایی خود علامت Esper و مایک Pompeo در طول 2+2 وزرا گفت و گو در ماه دسامبر.

کاخ سفید نیز با صدور بیانیه ای ارائه جزئیات در مورد تهمت پیشنهاد سفر به هند است.

“رئیس جمهور Donald J. Trump و بانوی اول Melania Trump خواهد شد بازدید از هند در فوریه 24 – 25, سال 2020 است. رئیس جمهور و بانوی اول سفر به دهلی نو و احمدآباد که در نخست وزیر مودی در ایالت گجرات و بازی در چنین نقش مهمی در مهاتما گاندی زندگی و رهبری جنبش استقلال هند. طی یک تماس تلفنی بیش از آخر هفته رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی توافق این سفر را بیشتر تقویت ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک و برجسته قوی و پایدار اوراق قرضه بین آمریکا و مردم هند” در بیانیه ای گفت:.

حدس و گمان بوده است مملو از هندوستان تایمز ماه گذشته گزارش داد که هند و آمریکا کار کرده اند در تاریخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

“گمانه زنی ساخته شده اند در این ماه… وقتی ساعت مودی ملاقات رییس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن او دعوت کرده بود او را به هند… هر دو کشور در تماس هستند بیش از این است. ما با شما به اشتراک گذاری به عنوان و هنگامی که ما به بتن اطلاعات” هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Raveesh کومار گفته بود در یک جلسه مطبوعاتی در دهلی نو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im