ما پست بیش از 68K ویروس جدید, موارد, تنظیم ضبط مستقیم سوم بعد

ایالات متحده روز جمعه گزارش داد بیش از 68,000 جدید COVID-19 موارد شکستن این کشور رکورد روزانه تعداد موارد جدید برای سومین روز متوالی به رشد همه گیر تدابیر گرفتن آن بر روی کشور است.

روز جمعه در مجموع یک افزایش قابل توجهی از شنبه ثبت علامت 59,886 به گفته نیویورک تایمز’ شمارش هر چند آن نیز تأکید عظیم پرش در موارد جدید بیش از دو هفته گذشته. روز جمعه رکورد 68,100 نشان دهنده 84 درصد افزایش طی 16 روز از زمان یافت می شود.

چندین ایالت رکورد جدید برای تعداد موارد جدید در روز جمعه از جمله گرجستان, یوتا, مونتانا, North Carolina, آیووا و اوهایو.

تبلیغات

گرجستان برای اولین بار دولت شروع به بازگشایی اقتصاد در میان همه گیر ثبت 4,904 موارد در جمعه فوق العاده آن رکورد قبلی از 2,886 در جولای 2.

آتلانتا مقامات نشان داده اند که این شهر می تواند تغییر به “مرحله 1” دستورالعمل که تا حد زیادی مستقیم مردم به ماندن در خانه. این شهر شهردار Keisha لنس پایین (D) آزمایش مثبت برای COVID-19 این هفته هر چند او می گوید: او است بدون علامت باشد. او با پوشیدن ماسک در حالی که در یک مورد نیاز برای ساکنان شهر در روز چهارشنبه.

تگزاس گزارش 9,923 موارد جدید در روز جمعه بعد از دیدن حدود 11,000 موارد در پنجشنبه یک رکورد است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت (R) اتحاد دوباره توقیف میله و موظف است که تمام تگزاسی ماسک می پوشند در حالی که در, اما او هشدار داد جمعه که بیشتر محدودیت ها می تواند در آینده, پیش بینی است که “همه چیز بدتر خواهد شد.”

“این یک تصمیم دشوار برای من به” ابوت گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی, توضیح, ماسک مورد نیاز است. “من ساخته شده روشن است که من ساخته شده این تصمیم دشوار برای یک دلیل: این بود آخرین ما بهترین تلاش به سرعت گسترش COVID-19. اگر ما فراموش نمی کند و گسترش COVID-19 … گام بعدی را باید مستند.”

فلوریدا, که تبدیل به یکی از اصلی ترین فاصله در دنیا برای همه گیر تقریبا شکست خود را ثبت روزانه موارد است که آن مجموعه در جولای 4, گزارش 11,433 موارد جدید در روز جمعه. با وجود افزایش در موارد رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisDeSantis معافیت با Fauci می گوید فلوریدا نمی راش بازگشایی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Coronavirus مرگ و میر افزایش دوباره میان نصب شیوع | مغلوب ساختن پیشی جستن-Fauci تقسیم شدن بیشتر آشکار | نیویورک برای تحویل remdesivir به فلوریدا پس از DeSantis رد پیشنهاد برای کمک به نیویورک برای تحویل remdesivir به فلوریدا پس از DeSantis رد پیشنهاد برای کمک بیشتر (R) گفته است که او نمی خواهد بسته دولت پایین است.

“ما باز است. ما می دانیم که ما نیاز به حفاظت از بسیاری از مردمی که در آن جمعیت جوان اگر چه ما می خواهیم آنها را به فکر که چه خبر است فقط به سادگی مقدار بسیار کمتر در معرض خطر از مردمی که در آن گروه های سنی بالاتر,” او گفت: اواخر ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>