ما وعده $2.1 میلیارد دلار به گلاکسو شرکت سانوفی برای coronavirus واکسن

دولت ایالات متحده پرداخت خواهد شد $2.1 میلیارد به داروسازان گلاکسو و شرکت سانوفی برای تولید COVID-19 واکسن تا 50 میلیون, مردم, آزمایشات و درمان های شرکت های جمعه اعلام کرد.

این بزرگترین کمک مالی که داده شده است در زیر برگ برنده دولت “عملیات پیچ و تاب سرعت” کاخ سفید طرح تمرکز تولید در دسترس coronavirus واکسن تا پایان سال است.

معامله را پوشش می دهد 100 میلیون واکسن در دو برای هر نفر هزینه در حدود $42 در هر فرد است. معامله اجازه می دهد تا ایالات متحده به منظور 500 میلیون دوز از این دو شرکت در نامشخص قیمت.

تبلیغات

با توجه به گلاکسو بیش از نیمی از $2.1 میلیارد از دولت به حمایت از توسعه بیشتر از این واکسن از جمله آزمایش های بالینی.

ایالات متحده در تلاش برای به دست آوردن و یا پیگیری سریع یک واکسن باعث شده است که برخی از نگرانی های جهانی در مورد توزیع.

در ماه مه مقامات فرانسوی گفته بود “غیر قابل قبول” برای آمریکایی ها به اولین طاس تخته نرد در یک coronavirus واکسن طراحی و توسعه توسط شرکت سانوفی یک شرکت فرانسوی پس از مدیر عامل Paul Hudson گفت که مواد مخدر شرکت به احتمال زیاد آن ارائه واکسن به آمریکا برای اولین بار به خاطر آن بود که برای اولین بار به ارائه بودجه برای تحقیقات است.

هفته گذشته شرکت گزارش و BioNTech یک شرکت زیست فناوری اعلام کرد که ایالات متحده به $1.95 میلیارد مقابله با آنها را برای سفارش اولیه 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن است که در حال حاضر در مرحله 3 از آن دادگاه.

HHS وزیر الکس آذر گفت: در بیانیه ای اعلام گلاکسو-شرکت داروسازی معامله است که حمایت از ایجاد بیش از یک واکسن “افزایش شانس است که ما باید حداقل یک بی خطر و موثر واکسن به محض پایان این سال است.”

به روز شده در 8:30 صبح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر