ما رسمی می گوید: کاخ سفید نگران نیست در مورد دوم coronavirus موج: گزارش

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز جمعه گفت دولت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست نگران موج دوم coronavirus موارد وال استریت ژورنال گزارش شده است.

Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی ساخته شده اظهارات خود در نشست مجازی برای مشتریان از بانک سرمایه گذاری Evercore Inc مجله گزارش به نقل از یک ضبط reviewed by روزنامه

“در واقع داستان است شده اند وجود دارد برخی از شعله ور شدن یو پی اس از این ویروس بسیار قابل کنترل” Kudlow شد به نقل از روزنامه عنوان کرد و گفت. آن گفت: ظاهر خود را در این جلسه مصوب شد اخلاق وکلا.

بیش از 800 مرگ COVID-19 در ایالات متحده در 24 ساعت

ایالات متحده ثبت کرده است یکی دیگر از 839 coronavirus مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در آوردن این کشور تلفات به 114,613 با توجه به شمارش جمعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اقتصاد برتر دنیا است و بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در مطلق با هر دو بیشترین تعداد مرگ و میر و بیشترین تعداد عفونت — 2,044,572 در 8:30 ب. ظ روز شنبه (0030 GMT شنبه) یک ردیاب نگهداری توسط بالتیمور مستقر در دانشگاه نشان داد.

ایالات متحده همچنان به ثبت نام حدود 20 ، 000 مورد جدید از coronavirus هر روز در حال تلاش برای پایین آمدن از این فلات به عنوان عفونت نرخ موم و افول در سراسر کشور است.

در برخی بیشتر کم جمعیت روستایی مناطق تعدادی از بستری شدن در بیمارستان است نوردی در مقایسه با یک ماه پیش.

“این مهم است که ما به یاد داشته باشید که این وضعیت بی سابقه است. و این که این بیماری همه گیر به پایان رسیده است” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: یک رسانه مطبوعاتی در روز جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه می دهد که وجود دارد جدید شعله ور شدن یو پی اس در coronavirus caseloads در برخی از کشورها اما اصرار دارد وجود خواهد داشت بدون خاموش کردن اقتصاد اگر یک ثانیه تمام عیار موج ناشی می شود.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>