وزارت امور خارجه منتقل شده است به گسترش چشم پوشی برای ایالات متحده و شرکت های خارجی انجام کسب و کار در ایران برای کمک به که کشور با آن غیر نظامی برنامه هسته ای.

یک سخنگوی وزارت خارجه تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که چندین چشم پوشی کرده بود تمدید شده است در حالی که به شدت به انتقاد از دولت ایران را به تلاش برای گسترش هسته ای غنی سازی.

“ایران در ادامه گسترش فعالیت های هسته ای ایران غیر قابل قبول است. رژیم هسته ای اخاذی در میان بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت بین المللی” که سخنگوی گفت.

تبلیغات

دراین مخالف داخلی در طول بحث با وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoCoronavirus واکنش نشان می دهد عمیق شکستگی در مشارکت جهانی Hillicon دره: اپل رول coronavirus غربالگری نرم افزار وب سایت | Pompeo خواست به سرکوب coronavirus اطلاعات غلط از چین | سناتور فشار FTC در قیمت سنگ آهن در بازار | Instacart کارگران را تهدید اعتصاب COVID-19 تشدید این مورد برای لیست سیاه خلیفه Haftar بیشتر, اما دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump شناور بازسازی کامل شرکت کسر مالیات برای وعده های غذایی به عنوان coronavirus خروج رستوران Mnuchin ظهور به عنوان کلید دارایی در مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ علیه coronavirus یکشنبه نشان می دهد – جدید کروناویروس, پیش بینی قرنطینه بحث تسلط بیشتر استدلال کرد که پسوند شدند لازم است با توجه به انتقاد از ایالات متحده مواجه شده است و برای این اثر است که تحریم های ایالات متحده تا به حال در ایران و تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

مقامات ایرانی خواستار آن است که تحریم های ایالات متحده اجرا شده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از ایران به توافق هسته ای آرامش در روزهای اخیر متهم تحریم از خفقان توانایی ایران در به دست آوردن پایه تجهیزات پزشکی در میان شیوع کروناویروس.

“ما از خرابکاری & ترور به راه انداختن یک جنگ اقتصادی & #EconomicTerrorism در ایرانیان—به #MedicalTerror میان #covid19iran. این حتی بیش از آنچه باشد که در میدان جنگ'” توییتی وزیر خارجه ایران جواد ظریف ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de