ما متحمل بدترین روز شمار تلفات هنوز به عنوان متحده بازگشایی

ایالات متحده را دیدم و بزرگترین آن یک روز به مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس به تاریخ روز پنج شنبه به عنوان چند متحده شروع به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را.

با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی ، 2,909 ساکنان ایالات متحده درگذشت در پنجشنبه شکستن رکورد قبلی از 2,471 مرگ و میر است که گزارش شده در آوریل 23, CNBC گزارش.

گریم اخبار می آید که آمریکایی ها رشد خسته از ماندن در خانه و اقداماتی که باید توقیف کسب و کار قرار داده و میلیون ها نفر از مردم ، رهبران دولت در سراسر کشور ادامه داد: برای دیدن تظاهرات از تظاهر کنندگان که می خواهند به باز کردن مجدد اقتصاد و بازگشت به شغل خود. تظاهرات صورت گرفت در کالیفرنیا کلرادو, دلاور, فلوریدا, ایلینوی, New Jersey, New Mexico, New York, تنسی و واشنگتن در روز جمعه.

تبلیغات

بسیاری از تظاهرکنندگان بر این باورند که stay-at-home سفارشات impinging خود به حقوق اساسی و آزادی.

برخی از ایالت ها مانند تگزاس و جورجیا و کارولینای جنوبی در حال حاضر باز کردن را انتخاب کنید و کسب و کار. دیگر ایالت نورد دستورالعمل جزئیات چگونگی و زمانی که اقتصاد خود را می توانید بازگشایی شده است.

اطلاعات وارد شده توسط WHO است متفاوت از اطلاعات وارد شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان CDC نشده در طول تاریخ گزارش روزانه مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر. وب سایت آژانس می گوید که 2,349 نفر در کشور از این ویروس در مارس 1.

CDC سخنگوی کیت Grusich گفت CNBC آژانس داده می شود “اعتبار از طریق یک فرآیند تایید با حوزه های قضایی است.”

“CDC نمی داند که تعداد دقیق COVID-19 بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به دلایل مختلف” دولت گفت: با توجه به شبکه. CDC همچنین اشاره کرد آن ممکن است دقیق تر مرگ و میر تا دسامبر 2021.

همانطور که از شنبه شب در ایالات متحده بیش از 1.2 میلیون نفر از coronavirus و بیش از 66,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>