ما حذف کلید چین مبتنی بر بهداشت عمومی و موقعیت جلوتر از شیوع کروناویروس: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد برای از بین بردن یک موقعیت در مراکز کنترل بیماری ها (CDC) مستقر در چین است که برخی از کارشناسان در حال حاضر می گویند می تواند منجر به زودتر آگاهی از شیوع کروناویروس.

رویترز گزارش روز شنبه که یک سی دی آموزشی موقعیت همکاری با چین بالا کنترل بیماری آژانس شد و قرار است برای از بین بردن, بعد از این سال که منجر به استعفای موقعیت آخرین مستاجر دکتر لیندا سریع ماه قبل از شیوع کروناویروس در چین آغاز شد.

کارشناسان از جمله یک مقام سابق برگزار شد که این موقعیت گفت: اخبار سرویس است که سریع بودند و او هنوز در موقعیت خود را خواهد این فرصت را به دریافت هشدار و اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس احتمالا زودتر از ایالات متحده و دیگر جهانی کارشناسان بهداشت و درمان انجام داد.

تبلیغات

“دلخراش بود به تماشای” بائو-Ping Zhu سابق CDC رسمی برگزار شد که نقش بین 2007-2011 گفت news agency. “اگر کسی تا به حال شده است وجود دارد, مقامات بهداشت عمومی و دولت ها در سراسر جهان می تواند نقل مکان کرد و بسیار سریع تر است.”

دیگر کارشناسان موافقت با زو ارزیابی در مصاحبه با رادیو فردا در حالی که یکی معتقد است که چین تلاش ها برای سرکوب اطلاعات پیرامون این بیماری در مراحل اولیه آن به احتمال زیاد باید محدود سریع اثر در آن نقش.

CDC مقامات در بیانیه ای به “رویترز” نیز معتقد است که حذف سریع در نقش “مطلقا هیچ چیزی برای انجام با CDC نه یادگیری از موارد در چین پیش از آن.”

تصمیم به از بین بردن سریع در نقش CDC افزود: “با توجه به چین را بسیار عالی از قابلیت های فنی و بلوغ از برنامه است.” سریع در حال حاضر همچنان در CDC در موقعیت های مختلف.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است به انتقاد از دموکرات ها بیش از آن در واکنش به شیوع کروناویروس در میان گزارش کافی برای آزمایش ویروس و بالا بودن هزینه های تشخیص و درمان برای بیمه آمریکایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im