ما چین را ابجو بد و کم مایه در هر یک از دیگر در شورای امنیت سازمان ملل در دیدار با covid

دهلی نو:
یک جلسه ویژه شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) در رمان coronavirus روز جمعه به نظر می رسد به پایان رسید inconclusively اما نه قبل از ما خواستار شفافیت کامل و به موقع به اشتراک گذاری اطلاعات عمومی در یک ضربه تند وشدید زدن در چین است.

پکن در آن قسمت ضربه برگشت گفت: گسترش covid-19 که به ظاهر در چین در سال گذشته بود که یک “چالش های جهانی” و نیاز به “همکاری” و “حمایت متقابل” به شکست می شود و نه با “قربانی” هر کسی.

جنگ از کلمات می آید و در میان خروش جهانی covid-19 موارد با بیش از 1.6 میلیون عفونت و اطراف 96,000 مرگ و میر. ما بیشتر تحت تاثیر کشور تقریبا با 466,000 عفونت و 17,000 مرگ و میر.

این جلسه از سوی رییس کنونی شورای امنیت سازمان ملل جمهوری دومینیکن, در پاسخ به درخواست نه از 10 غیر عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل قدرتمند تصمیم سازمان ملل متحد.

این بود که در واقع اولین بحث در covid-19 همه گیر است که تهدید صلح جهانی و امنیت, پس از آن ظاهر در چین در ماه دسامبر. ماه گذشته روسیه و آفریقای جنوبی حمایت کرده بود چین به غرفه استونی تلاش برای شروع یک بحث در شورای امنیت سازمان ملل در covid-19. در حالی که روسیه و آفریقای جنوبی اشاره کرد که هیچ با لینک مستقیم میان گسترش رمان coronavirus و تهدید برای صلح جهانی و امنیت, چین, رئيس جمهور از شورای امنیت سازمان ملل تا 31 مارس این پیشنهاد را رد کرد و گفت که هیچ اجماع در موضوع بحث و گفتگو.

اجماع در میان اعضای یک نیاز اساسی برای هر گونه پیشنهاد برای بحث و این به نوبه خود شاهد افزایش انتقادات علیه سازمان ملل برای عدم وجود خود را از رهبری در مورد مسائل مربوط به این بیماری همه گیر. در بیانیه ما فرستاده سازمان ملل متحد کلی صنایع دستی ساخته شده اشاره کرد و با اشاره به نیاز برای شفافیت دیده می شود به عنوان یک حفاری در چین, با توجه به اتهامات علیه پکن. برخی از کشورها می گویند که مقامات چینی به حال حقایق پنهان در مورد کی و چگونه سارس-Cov2 ویروس ظاهر و همچنین قرار دادن یک درب در میزان عفونت و مرگ و میر در کشور را قبل از گسترش آن در سطح جهان است.

“ایالات متحده تصریح امروز نیاز به شفافیت کامل و به موقع های بهداشت عمومی داده ها و اطلاعات در جامعه بین المللی است. موثر ترین راه برای مهار این بیماری همه گیر از طریق دقیق و مبتنی بر علم با جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل ریشه های فنی و گسترش ویروس. ما نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم این روش هستند” صنایع دستی گفت.

صنایع دستی تماس ها برای شفافیت تنها تصریح کرد: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo را زودتر نظرات به نیاز چین به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد منشاء رمان کروناویروس که باعث covid-19. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo تا به حال با اشاره به این پاتوژن به عنوان “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس” برای تاکید منشا آن در چین در شهر ووهان.

چین فرستاده ژانگ ژوئن در بخشی خود را در دفاع از پکن رکورد در مهار گسترش عفونت و گفت: “تحت رهبری رئیس جمهور شی جینپینگ و با نهایت احساس مسئولیت برای مردم چین و مردم جهان دولت چین اتخاذ کرده است جامع ترین و کامل و دقیق اقدامات پیشگیری و کنترل است. نتایج مهم به دست آمده در مرحله کنونی است.”

“چین فراهم کرده است پشتیبانی از فرم های مختلف به بیش از 100 کشور از جمله تمام کسانی که در دستور کار شورای امنیت ارائه لوازم پزشکی, های, تجربه, ارسال, تیم های متخصص و کمک به تجاری خرید. چین پشتیبانی متوقف نخواهد شد تا زمانی که این بیماری همه گیر نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>